comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Talisca ve Giuliano Dünya Kupası'nda yoklar

14 Mayıs 2018, Pazartesi 20:19
Talisca ve Giuliano Dünya Kupası'nda yoklar

Brezilya Teknik Direktörü Tite, Dünya Kupası'nın 24 kişilik aday kadrosunu açıkladı. 

FutbolArena - Brezilya'nın Dünya Kupası kadrosu açıklandı. Brezilya Teknik Direktörü Tite, Rusya'da düzenlenecek olan Dünya Kupası öncesinde 23 kişilik kadroyu duyurdu. Brezilya Milli takımının kadrosunda Fenerbahçe'den Giuliano ve Beşiktaş'tan Talisca'nın yer alıp almadığı merak ediliyordu. 

Brezilya Teknik Direktörü Tite, Rusya ile oynanan hazırlık maçında kadroya aldığı fakat forma şansı veremediği Talisca'yı, Dünya Kupası kadrosuna almadı. Deneyimli teknik adamın ayrıca yine Fenerbahçe'de bu sezon başarılı bir performans sergileyen Giulaino'yu da kadroya alıp almayacağı merak ediliyordu. Tite, Giuliano'yu da maç kadrosuna dahil etmedi. 
 

Talisca ve Brezilya Milli takımı haberleri


Beşiktaş'ta forma giyen yıldız futbolcu Anderson Talisca'nın Brezilya Milli takıma seçilmesinin ardından Brezilya Teknik Direktörü Tite, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Tite yaptığı açıklamada, "Hem Willian Jose, hem de Talisca bu takıma ciddi farklılıklar katacaktır. İkisi de yetenekli oyuncular ve farklı karakter, farklı yeteneklere sahipler." diye konuştu. 
Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"