comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Talisca, Süper Lig'e transfer olacak mı?

21 Kasım 2019, Perşembe 15:32
Talisca, Süper Lig'e transfer olacak mı?

Menajer Ahmet Bulut, Talisca'nın Türkiye'ye transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş ve Fenerbahçe ile transferde adı anılan Anderson Talisca hakkında menajer Ahmet Bulut açıklamalarda bulundu. Talisca'nın Türkiye'ye gelmesinin çok zor olduğunu belirten Ahmet Bulut, "Ayrılacağını düşünmüyorum" dedi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Talisca, Süper Lig'e transfer olacak mı?


NTV'ye konuşan Ahmet Bulut, "Talisca'nın gelmesi çok zor olur. Hem yüklü bonservis verdiler, hem de astronomik bir maaşo var. Çin'den ayrılması için maaşının yüzde 90'nı yine takımın ödemesi lazım veya bırakması lazım ki, böyle bir şey olsun. Bunun olacağını sanmıyorum, kolay değil. Ayrıca Talisca, Çin'de takımının yıldızı. Ayrılacağını düşünmüyorum." dedi.

"HİÇ FUTBOLCU İZLEMEM"
Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'nda da konuşan Ahmet Bulut, "Ben hiç maç izlemem. Futbolcuları da izlemem. Ekibim bana oyuncuyu tanıtır ben de gidip pazarlarım. Bugüne kadar 3-4 maça gitmişimdir sadece. Hiçbir futbolcudan para almadım. Aldığınzı zaman futbolcu sizi, 'Para veriyorum, her şeyi yapsın' gözüyle bakabiliyor. Biz kulüplerden pay alıyoruz. Ben futbolcuyu temsil ediyorum ve onun hakkını koruyorum."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da! 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!