comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Talisca, Beşiktaş'a dönecek mi? Resmi açıklama

25 Mart 2020, Çarşamba 10:44
Talisca, Beşiktaş'a dönecek mi? Resmi açıklama

Beşiktaş'ta yönetici Erdal Torunoğulları, Anderson Talisca'nın transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transferde adı gündemde olan Anderson Talisca ile ilgili resmi açıklama geldi. Siyah beyazlı kulübün transferden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, Milliyet Gazetesi'ne yaptığı açıklamada Brezilyalı futbolcunun gündemlerinde olmadığını belirtti.
 

Beşiktaş Transfer: Talisca transfer olacak mı?


Talisca'dan Beşiktaş'a dönmesi yolunda bir talebin gelmediğini belirten Torunoğulları, "Talisca haberlerini ben de okuyorum. Bir transfer yapılacaksa önce nerenin haberi olur; Beşiktaş Yönetimi'nin... Ne yönetim kurulu ne de ben, Talisca ile ilgili bir girişimde bulunmadık. Ayrıca oyuncunun Beşiktaş'a dönmek istediği yönünde bize resmi bir teklif de ulaşmadı. Gerçekçi olmak lazım. Beşiktaş'ın maddi sıkıntı içerisinde olduğunu herkes biliyor. Hal böyleyken bizim pahalı transfer çalışması içerisinde olmamız mümkün değil" dedi.

"SENİ SEVİYORUM BEŞİKTAŞ. YAKINDA DÖNECEĞİM"
Anderson Talisca, Beşiktaş resmi instagram hesabının yaptığı paylaşımın altına, "Seni seviyorum Beşiktaş, yakında döneceğim." mesajını yazdı. Talisca'nın bu mesajı binlerce beğeni alırken, aynı zamanda Beşiktaş taraftarlarını da oldukça heyecanlandırdı. Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"