comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sumudica'dan hakeme tepki, Gökhan Gönül'e tebrik! "Dürüst"

08 Şubat 2020, Cumartesi 20:24
Sumudica'dan hakeme tepki, Gökhan Gönül'e tebrik!

Gaziantep FK cephesi, Beşiktaş maçının ardından hakem Alper Ulusoy'a sert tepki gösterdi. 

FutbolArena - Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica ve maçta gördüğü sarı kartla cezalı duruma düşen Kenan Özer, müsabaka sonrasında hakem Alper Ulusoy'a tepki gösterdi. 

Gaziantep FK futbolcusu Kenan Özer, maçın ardından yaptığı açıklamada "Evimize bu işten ekmek götürüyoruz. Benim sarı kart görüp cezalı duruma düştüğüm pozisyonda Gökhan Gönül hakeme “hocam mücadele ettim” dedi. Ama ona rağmen hakem bana sarı kart verdi ve penaltıyı vermedi!"" ifadelerini kullandı. 
SUMUDICA: "MAÇ AĞZIMDA DEĞİŞİK BİR TAT BIRAKTI"

İki takım da kendi kararlarını veremedi. Beşiktaş hak etmedi demiyorum. Onları tebrik ediyorum ama Beşiktaş'ın böyle pozisyonlara, böyle penaltıya ihtiyacı yok. Anlayamıyorum yani.  Anlayamadığım bir penaltı. VAR, futbolu mahfediyor! Sebebini anlayamıyorum. Fenerbahçe maçında verilmeyen bir golümüz var. Gençlerbirliği maçında tekrar edilmesi gereken bir penaltı. Bugün. Kolunu açmıyor benim oyuncum. Vücuda yapışık ama penaltıyı verdi. Anlayamıyorum yani!""

"GÖKHAN GÖNÜL'Ü TEBRİK EDİYORUM"

Sumudica, "Gökhan Gönül o pozisyonda penaltı olduğunu söylemiş. Ben buradan Gökhan Gönül'ü dürüst olduğu için kendisini tebrik ediyorum. Hakem ise kalkıp Kenan'a sarı kart gösteriyor. Kenan cezalı!" şeklinde sözlerini noktaladı. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)