comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Süleyman Hurma: "Beşiktaş maçında kendimiz için oynayacağız"

10 Mayıs 2021, Pazartesi 01:43
Süleyman Hurma:

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Beşiktaş maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Beşiktaş ile oynayacakları maç öncesinde Beyaz TV'ye bağlanarak açıklamalarda bulundu. 

"BÜTÜN GÖZLER BİZE DÖNDÜ ANCAK BİZ KENDİMİZ İÇİN OYNAYACAĞIZ"
Beşiktaş, Galatasaray'a yenilince bütün gözler bize döndü. Biz Fatih Karagümrük için katıldık bu lige. Fatih Karagümrük kendisi için çıkıp oynayacaktır. Biz; Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor için çıkmadık lige. 

"TEKME ATMAYACAĞIZ, YERDE YATMAYACAĞIZ, 3 PUAN İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"

"Meydan okuma içerisinde değiliz. Diğerleri gibi Beşiktaş iyi bir kulüp, iyi bir camia. Biz kendimiz için oynayacağız. Yerde yatmayacağız. Tekme atmayacağız. 3 puan için elimizden geleni yapacağız

"OYUNU ÇİRKİNLEŞTİRMEYECEĞİZ"

Beşiktaş maçında sahaya iyi bir takımla çıkacağız. Fatih Karagümrük için çıkacağız. Bir başkası için çıkmayacağız. Oyunu çirkinleştirmeyeceğiz, yavaşlatmayacağız, kalecimiz aut atışını 15 dakikada kullanmayacak.

"KÖTÜ NİYETLİLER HEP KONUŞUR"

İyiyi ve güzeli ortaya çıkaralım. Biz Beşiktaş maçını kazansak bile kötü niyetliler bu sefer 'Fenerbahçe'den teşvik aldılar' diyecekler. Biz çıkıp oyunumuzu oynayacağız. Sergen'i de kardeşim gibi severim. Başarılı olmasını isterim ama bu futbol. Sahada rakibiz. Biz kendimiz için, Fatih Karagümrük için çıkıp oyunumuzu oynayacağız ve elimizden geleni yapacağız.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"