comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Stjepan Tomas'tan 6-0 itirafı: "Beşiktaş cezayı keser"

06 Ocak 2021, Çarşamba 22:00
Stjepan Tomas'tan 6-0 itirafı:

Rizespor teknik direktörü Stjepan Tomas, "Bu kadar hata yaparsanız Beşiktaş cezayı keser. Pazar günü farklı bir kadroyla sahada olacağız" dedi.

FutbolArena - Beşiktaş deplasmanından 6-0'lık farklı yenilgiyle dönen Çaykur Rizespor'da Teknik Direktör Stjepan Tomas maçın ardından konuştu. Çok fazla bireysel hata yaptıklarını söyleyen Tomas, pazar günü farklı bir kadroyla sahada olacaklarını söyledi.

"BU KADAR HATA YAPARSANIZ, BEŞİKTAŞ CEZAYI KESER"
Çok farklı bir skorla kaybettiklerini söyleyen Tomas, “Aslında maça iyi de başladık. İlk 20 dakika baskılı başladık ve Beşiktaş'ı uzun toplara zorladık. Hücumda çok fazla üretemedik. İlk golden sonra ikinci golde bireysel hatalar yaptık. 2-0'dan sonra takım reaksiyon gösteremedi. İkinci yarıda da bireysel hatalar yaptık. Böyle hatalar yapınca da Beşiktaş gibi büyük takımlar bizi cezalandırır. Bizim takımımız bugünkünden daha iyi ve Denizlispor maçında inşallah farklı bir sonuç alacağız. Performans olarak savunmadaki oyuncular aslında iyiler ama bugün bireysel hatalar oldu” dedi.

"İSTİFA ETMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM"

"İstifa etmeyi düşünmediğini ve işlerine bakacaklarını ifade eden Tomas, pazar günü Denizlispor karşısında farklı bir takım olacağını sözlerine ekleyerek oyuncularla ilgili kararları da bu doğrultuda vereceklerini söyledi.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"