comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Steven Gerrard için Beşiktaş ve Türkiye açıklaması

13 Ekim 2019, Pazar 14:43
Steven Gerrard için Beşiktaş ve Türkiye açıklaması

Liverpool'un eski futbolcusu Patrik Berger, Steven Gerrard'ın Beşiktaş ya da Türkiye'de başka bir takıma gideceğini düşünmediğini söyledi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta seçim gündemi devam ederken, adayların Steven Gerrard'ı radarlarına aldığı iddia edilmişti. Rangers ile başarılı bir grafik ortaya koyan teknik direktör Steven Gerard hakkında, eski takım arkadaşı Patrik Berger açıklamalarda bulundu.
 

Beşiktaş Haberleri: Steven Gerrard Beşiktaş'a mı geliyor?


İskoçya basınından The Scottish Sun'ın haberine göre Liverpool'un eski futbolcusu Patrik Berger, geçmişte takım arkadaşı olan Steven Gerrard'ın geleceği hakkında konuştu.

"LİVERPOOL MENAJERİ OLMAK İSTİYOR"
Beşiktaş sorusuna yanıt veren Berger, "Onun burada devam eden bir işi var. Türkiye'ye gideceğini sanmıyorum çünkü orada ona ekstra bir avantaj ya da daha iyi seçenekler sunulmayacak. Tam emin değilim ancak Steven Gerrard bence bir gün Liverpool menajeri olmak istiyor." dedi. 

Berger sözlerinin devamında, "Rangers hala Avrupa'nın en büyük kulüplerinden biri. Burada onu sevdiklerini söyleyebiliriz. Geldiğinden beri harika bir iş çıkardı. Bu yıl daha iyiler." dedi.


 

Beşiktaş'ta teknik direktörü Steven Gerrard mı olacak?


Öte yandan Daily Record'un haberine göre, Beşiktaş'ta seçim öncesi bazı başkan adayları Gerrard'a gözünü dikti. Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın iyi bir başlangıç yapamamasından dolayı Gerrard isminde yoğunlaştığı ve bundan sonraki süreçte olası kötü sonuçların artması halinde Steven Gerrard ile Beşiktaş arasındaki görüşmelerin başlayabileceği kaydedildi. 

Söz konusu haberde ayrıca beIN Sports'tan Mehmet Demirkol'un Gerrard & Beşiktaş iddialarına da yer verildi. Öte yandan bu sezon Rangers'ta başarılı bir dönem Gerrard, Avrupa Ligi ve ligde yoluna devam ediyor. Rangers, 8. hafta itibariyle 21 puanla liderlik koltuğunda yer alıyor. 

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!