comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Son dakika Emre Mor açıklaması: 'Evet bu transfer...' - Beşiktaş Transfer Haberleri

28 Mart 2017, Salı 17:00
Son dakika Emre Mor açıklaması: 'Evet bu transfer...' - Beşiktaş Transfer Haberleri

Beşiktaş'tan Emre Mor'un transferiyle ilgili olarak çarpıcı bir açıklama geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş yönetim kurulu üyesi ve Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil transfer konularıyla ilgili olarak taraftarın merak ettiklerini yanıtladı. Basında ismi geçen oyuncular hakkında konuşan Ürkmezgil, Emre Mor iddialarıyla ilgili de flaş bir açıklama yaptı. 


Beşiktaş'tan Mario Gomez, Aboubakar ve Mandzukic transfer açıklaması


Radyospor'a konuşan Ahmet Ürkmezgil, Aboubakar, Mario Gomez, Mandzukic ve Emre More iddiaları hakkında konuştu. 

Beşiktaş'ın transfer politikasıyla alakalı konuşan Ahmet Ürkmezgil, Aboubakar'ın sezon sonunda Porto'ya geri dönüp dönmeyeceği konusunda konuşurken, Mario Gomez, Mandzukic ve Emre Mor iddialarına da açıklık getirdi. Aboubakar konusunda henüz yönetimin bir çalışması olmadığını söyleyen Ürkmezgil, başkan Fikret Orman'ın ise ayrı bir planının olabileceğini dile getirdi. Mario Gomez konusunda ise, "Benim şahit olduğum bir konuşma geçmedi. Mandzukic konusunda da bilgim yok. Transferleri Gökhan Keskin, başkanımız, hocamız Şenol Güneş önderliğinde çalışarak yürütülüyor." diye konuştu. 


Emre Mor Beşiktaş'a mı geliyor?


Borussia Dortmund ve aynı zamanda A Milli takım formalarını giyen genç yıldız Emre Mor'un ismi Galatasaray'la anılırken, konuyla ilgili olarak Beşiktaş'tan da sürpriz bir açıklama geldi. Ahmet Ürkmezgil yaptığı açıklamada "Emre Mor'u kiralama durumumuz olabilir. Açıkçası ben şahsen buna sıcak bakıyorum. Çünkü biz bu kiralama yönteminden çok ciddi verim aldık." diye konuştu. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"