comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Son dakika Dorukhan açıklaması: "Teklif yaptık"

16 Aralık 2020, Çarşamba 17:49
Son dakika Dorukhan açıklaması:

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ gündeme dair merak edilen soruları yanıtladı. 

FutbolArena - Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ transfer gündemi ve hakem kararlarıyla ilgili TRT Spor'a açıklamalarda bulundu. 

"KONUNUN MUHATTABI TFF"
Madem bütün kulüpler hakem ve VAR sistemiyle alakalı eleştiri yapıyor. Bu konunun muhattabı TFF'dir. Belki görüş alışverişi yapması gerekir. Kulüp başkanları, temsilcilerini toplayıp bu konular hakkında aydınlatıcı bilgi alışverişi yapması gerekir. 

"BU HAFTA HAKEM HATALARINDA SIKINTI VAR"

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, programda Senad Ok'un yönelttiği "Ali Koç'un hakem atamalarında kura çekimi önerisine nasıl bakıyorsunuz?" sorusuna  "O da bir öneridir. Ben iyi maç yöneten hakemin ödüllendirilmesi, kötü maç yöneten hakemin cezalandırılması konusu doğru bir yaklaşımdır. Tabii bu hafta yapılan atamaları görünce orada da bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum." yanıtını verdi. 

"DORUKHAN'DAN DÖNÜŞ BEKLİYORUZ" 

"Dorukhan'a sözleşmesini uzatmak için teklif yaptık, dönüş bekliyoruz. Gerekli görüşmeleri yapıyoruz. İnşallah Beşiktaş ve Dorukhan'ın menfaati ortak noktada buluşursa imzalar atılır. Ancak biz transfer döneminde popülist yaklaşımlarda bulunmadık. Bundan sonra da olmayacak. Bizim gerçeklerimiz ve belirli kriterlerimiz var. O kriterlerde buluşursak imzalarız. 

SALİH UÇAN'LA İLGİLENİYOR MUSUNUZ?"

"Planlama yapmaya çalışıyoruz. Geçmişten gelen büyük kontratlarımız var. Bazen planlama konusunda eleştiriler oluyor. Planlama yapabilmek için önünüzü görüyor olmanız lazım. Belli kontratlarımız var. Sezon sonu noktasında planlama yapmaya çalışıyoruz." 

"LENS, BOYD, MIRIN"

Genç futbolcularla alakalı çalışma yapıyoruz. İyi performans gösterenlerle uzun yıllar birlikte olmak için görüşüyoruz. Kenarda bekleyen yabancı oyuncularla alakalı çalışmamız var ama ciddi anlamda yolumuzu ayırayacağız ve devam etme konusunda 1 hafta içinde netleştireceğiz. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"