comScore
bilyoner

Beşiktaş Beşiktaş

Son dakika! Beşiktaş Sergen Yalçın ile anlaştı

22 Haziran 2021, Salı 19:02
Son dakika! Beşiktaş Sergen Yalçın ile anlaştı

Sergen Yalçın yeniden Beşiktaş'ta! Beşiktaş resmi twitter hesabından  Sergen Yalçın ile anlaşma sağlandığı duyuruldu. 

FutbolArena - Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ'ın evinde Sergen Yalçın ve Ahmet Nur Çebi bir araya geldiler. Görüşmenin ardından anlaşma sağlandı. 

SON DAKİKA! ANLAŞMA SAĞLANDI
Olumlu ilerleyen görüşmelerin ardından Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Asbaşkan Emre Kocadağ ve Teknik Direktör Sergen Yalçın arasında anlaşma sağlandı. 

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ RESMİ HESAPTAN DUYURDU

Beşiktaş kulübü resmi twitter hesabından "10unYeriBurası" paylaşımıyla Sergen Yalçın ile anlaşma sağlandığını duyurdu. 

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, görüşmenin ardından evden ayrılırken "Hayırlısıyla yola devam ediyoruz. Allah yolumuzu açık etsin." dedi. 

ASBAŞKAN EMRE KOCADAĞ'IN AÇIKLAMALARI

Bazen bu süreçlerin uzaması yanlış anlaşılmalara yol açıyor. Bu bütün büyük kulüplerde yaşanıyor. Buna başka anlamlar yüklemek doğru olmaz. Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'ta olması bizim için büyük gurur kaynağı. Sürecin uzamasından kaynaklı sosyal medyada oluşan yorumlar oldu. Şunu ifade edebiliriz hepimiz, Beşiktaş taraftarları kadar Sergen hocamızın kıymetini biliyorlar ve seviyorlar. Hocamızın da bize karşı sevgi ve saygıda hiçbir kusuru olmamıştır. Aramızda sevgi ve saygı sorunu yok. Beşiktaş taraftarı farklı yorumlara prim vermesin.  Salih Uçan ile prensipte anlaştık. Görüştüğümüz ve son aşamaya geldiğimiz birkaç oyuncu daha var. Hocamızın onayı sonrası açıklarız.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!
 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!