comScore
1 / 5

Son Dakika Beşiktaş Haberleri (9 Kasım 2019)

FutbolArena - Beşiktaş ile ilgili gündemin öne çıkan gelişmelerini derledik. Son dakika Beşiktaş haberleri burada.

2 / 5

ABDULLAH AVCI DENİZLİSPOR MAÇINDA OLACAK MI?

<h2>ABDULLAH AVCI DENİZLİSPOR MAÇINDA OLACAK MI?</h2>
Zatürre teşhisi nedeniyle Portekiz’e uçamadığı için Braga maçında takımın başında olamayan Teknik Direktör Abdullah Avcı’ya, Denizlispor karşılaşması öncesi yoğun tedavi uygulanmaya devam ediliyor.

Günde dört serum yiyerek iyileşmeye çalışan deneyimli teknik adam, doktorların uyarısı nedeniyle Braga’ya gidememişti. Denizlispor maçının Vodafone Park’ta olması nedeniyle, karşılaşma öncesine iğne olarak yedek kulübesinde olmak isteyen Avcı’ya, doktorların bugünkü durumuna göre izin verip vermeyeceği belli olacak. İyileşme sürecinde yeterli yol alınmaması halinde, doktorların Abdullah Avcı’ya, Denizlispor maçı için de izin vermeyecekleri belirtildi. (Milliyet)

3 / 5

BEŞİKTAŞ’TA OPERASYON

<h2>BEŞİKTAŞ’TA OPERASYON</h2>
Lens ve Oğuzhan’dan uzun süredir verim alamadığı için, bu futbolcularla yolları ayırarak maddi gelir elde etmek ve teknik anlamda rahatlamak isteyen yönetim, Braga maçındaki oyundan sonra bu duruma daha fazla eğilecek.

Fanatik
4 / 5

ERDEM’E MİLLİ DAVET

<h2>ERDEM’E MİLLİ DAVET </h2>
Beşiktaş’ın 19 yaşındaki genç kanat oyuncusu Erdem Seçgin, Milli Takım’a davet edildi.

Konuyla ilgili olarak Siyah-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "U-20 Milli Takımı’nın 15 Kasım’da Fransa ile oynayacağı hazırlık maçının aday kadrosuna, U-19 Akademi Takımımız’dan Erdem Seçgin davet edildi" denildi

Fanatik
5 / 5

BEŞİKTAŞ’TA SAVUNMA ÇÖKTÜ

<h2>BEŞİKTAŞ’TA SAVUNMA ÇÖKTÜ</h2>
Siyah-Beyazlılar’ın Alman file bekçisi, 3 gol yemesine karşın 5 önemli kurtarış yapıp farkı önledi. Ancak stoper oynayan Roco ve sağ bek Necip Uysal çok hata yaptı. Caner ile Vida da kötü oynadı.

Sabah