comScore
1 / 6

Son Dakika Beşiktaş Haberleri (28 Şubat 2020)

FutbolArena - Beşiktaş haberleriyle ilgili öne çıkan gelişmeleri sizler için derledik.

 

2 / 6

BEŞİKTAŞ’A SÜRPRİZ KALECİ ADAYI

<h2>BEŞİKTAŞ’A SÜRPRİZ KALECİ ADAYI</h2>
Bonservisi Benfica’da olan ve kariyerini Ajax’ta sürdüren kaleci Bruno Varela’nın, Beşiktaş’ın radarına girdiği öğrenilmişti.

Hollanda ekibinde yedek kaleci konumunda olan 25 yaşındaki Portekizli eldivenin gelecek sezon kiralanması için girişimlerin hızlandığı bildirildi.

Loris Karius’la yolları ayıracağı artık kesinleşen Kartal’da yönetici Erdal Torunoğulları’nın, tecrübeli eldivenin menacerleriyle ilk teması kurduğu bilgisine ulaşıldı.

FANATİK
3 / 6

BEŞİKTAŞ’TAN 6 İMZA BİRDEN

<h2>BEŞİKTAŞ’TAN 6 İMZA BİRDEN</h2>
Beşiktaş’ta altyapıda önemli adımlar atılmaya devam ediyor. Genç oyuncular Emre Yıldız, Emirhan Delibaş ve Ahmet Gülay’ın ardından Atamer Bilgin, Halil Duman ve Serdar Saatçı ile de profesyonel sözleşme imzalandı.

SABAH
4 / 6

BEŞİKTAŞ’TAN FLAŞ BURAK YILMAZ KARARI! SATILIYOR MU?

<h2>BEŞİKTAŞ’TAN FLAŞ BURAK YILMAZ KARARI! SATILIYOR MU?</h2>
Beşiktaş’ta Burak bilmecesi... Takımda en çok kazanan oyuncular arasında yer alan 35 yaşındaki golcüyle Fikret Orman istifasından 2 gün önce yeni sözleşme imzalamış ve Burak’a 2 yıl için 5 milyon Euro verilecek olması resmiyete dökülmüştü.

SÖZLEŞME TEPKİ TOPLAMIŞTI

Burak’ın artı bir sene olan sözleşme şartları 5 milyon lira karşılığında feshedilebilecekken 2 sene daha uzatılıp 33 milyon liralık yükümlülüğün altına girilmesi büyük tepki toplamıştı.

KABUL ETMEZSE SATILACAK

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Burak’la en kısa zamanda masaya oturup sözleşmesinde indirim isteyeceği öğrenildi. Burak teklifi kabul etmezse satılması gündeme gelecek.

Kaynak: Takvim
5 / 6

SERGEN YALÇIN’DAN FLAŞ BOATENG RAPORU

<h2>SERGEN YALÇIN’DAN FLAŞ BOATENG RAPORU</h2>
Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, devre arasında İtalya’nın Fiorentina ekibinden sezon sonuna kadar kiralanan Kevin-Prince Boateng’in bonservisinin alınmasını istedi. Gana basınında yer alan habere göre, 47 yaşındaki hoca gelecek sezon planlarında tecrübeli golcüye de yer verecek. Kısa sürede kulübe uyum sağlayan yıldız oyuncu da siyah-beyazlı takımda kalmaya sıcak bakıyor.

FANATİK
6 / 6

BEŞİKTAŞ YENİDEN FEDA MI DİYOR?

<h2>BEŞİKTAŞ YENİDEN FEDA MI DİYOR?</h2>
Kulüpteki mali sorunlara acil çözüm arayan Beşiktaş Yönetimi iki önemli adım atacak. İlk olarak futbolcuların birikmiş alacaklarını yapılandırmak isteyen siyah-beyazlılar, yüksek yıllık ücret alan oyunculara da indirimli yeni sözleşmeler imzalatmayı planlıyor.

SABAH