comScore
1 / 11

Son Dakika Beşiktaş Haberleri (28 Eylül 2019)

Son dakika Beşiktaş haberleri aramalarında günün öne çıkan gelişmelerini derledik.

Beşiktaş, Trabzonspor maçına hazırlanırken, derbiden gelecek sonuç merakla bekleniyor. Son dakika Beşiktaş haberleri aramalarında günün öne çıkan gelişmelerini derledik. BJK Haberleri, Beşiktaş son dakika haberi gibi aramaların yanıtları burada.

2 / 11

Aboubakar’ın Beşiktaş pişmanlığı

<h2>Aboubakar’ın Beşiktaş pişmanlığı</h2>
L’attaquant sitesinde yayınlanan habere göre sakatlığını atlatması 8 ay süren ve yaz döneminde Beşiktaş fırsatını kaçıran Vincent Aboukar’ın durumu günden güne daha kötüye gidiyor. Takımdaki yerini kaybeden Aboubakar’ın Porto’da 5. hucüm tercihi haline geldiği ifade edildi. Maaş anlaşmazlığı nedeniyle Beşiktaş’a transfer olmayan Vincent Aboubakar’ın Ocak ayında teklifler bekleyeceği ve bir süre zorlaşan hayatına katlanacağı belirtildi.
3 / 11

Hürser Tekinoktay’dan Fikret Orman’a tepki

<h2>Hürser Tekinoktay’dan Fikret Orman’a tepki</h2>
Beşiktaş’ın ekim ayında yapacağı olağanüstü genel kurulda başkan adaylığını açıklayan Hürser Tekinoktay, Başkan Fikret Orman’a bir takım sorular yöneltti. Tekinoktay, yaptığı yazılı açıklamada çarpıcı ifadeler kullandı.

"Bu anlamsız ve hoş olmayan baskın seçimde aday mısınız, değil misiniz?

Bu soruya cevap bekliyoruz.

Buna göre;

1- İstifa ettiniz mi? Etmediniz mi?

2-Başkanlık için adaylık başvurunuzu yapacak mısınız? Yapmayacak mısınız?

Tüm Beşiktaş camiasına ve şanlı tarihine karşı taşıdığınız sorumluluktan ötürü bu sorunun cevabını en kısa sürede vereceğinizi ummaktayız."
4 / 11

Gökhan Gönül Trabzonspor maçında stoper mi oynayacak?

<h2>Gökhan Gönül Trabzonspor maçında stoper mi oynayacak?</h2>
Medipol Başakşehir maçında Gökhan Gönül ile birlikte stoper oynayan Necip Uysal’ın performansından memnun kalan teknik direktör Abdullah Avcı, tecrübeli oyuncuya Trabzonspor maçında da aynı görevi verecek. Cezası biten Vida’ya Necip eşlik edecek, Gönül ise yine sağ beke dönecek. (Hürriyet)
5 / 11

Fikret Orman’dan paralar nerede açıklaması

<h2>Fikret Orman’dan paralar nerede açıklaması</h2>
Fikret Orman’ın toplantıda, "Ben bu göreve hayatımı koydum. Ailemden, işimden gücümden oldum. Geldiğimiz nokta ise çok farklı. Organize şekilde paralar nerede diye tepki koyuluyor. Bilsem nerede, ben alıp kulübün kasasına koyacağım. Son maçta Burak penaltı atıyor, ’Hırsız Burak’ ve ’Yönetim istifa’ diye bağırıyorlar. Belki maçı çevireceğiz o an! Şevkim kırıldı ve bunları hak etmedim" dediği öğrenildi. (Fanatik)
6 / 11

Fikret Orman aday olacak mı?

<h2>Fikret Orman aday olacak mı?</h2>
"Görevi bırakıyorum" diyen Başkan Orman’ın istifa etmemesi, "Kesinlikle aday olacak" şeklinde yorumlandı Daha önce "Fikret Orman girerse aday olmam" diyen Ahmet Çebi, Orman’ın son kararını vermesini bekliyor Orman’ın ardından başkanlık görevi bekleyen İkinci Başkan Serdal Adalı ise gelişmeleri sessiz kalarak takip ediyor. (Fanatik)
7 / 11

Burak Yılmaz’dan Trabzonspor maçı sözleri

<h2>Burak Yılmaz’dan Trabzonspor maçı sözleri</h2>
Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül, devreye girerek motivasyon görevini üstlendi. Burak Yılmaz takıma yönelik konuşmasında "5 haftada 10 puan kaybettik. Çok zor bir süreçten geçiyoruz. Ancak bu duruma gelmemizdeki en büyük pay biz futbolcuların. Takımı düzlüğe çıkaracak olan da bizleriz. O yüzden herkes üzerine düşeni yapmalı" dedi. (Sabah)
8 / 11

Ahmet Nur Çebi aday olacak mı?

<h2>Ahmet Nur Çebi aday olacak mı?</h2>
Beşiktaş başkan adayı Ahmet Nur Çebi ekibi topluyor. Erdal Torunoğulları ile görüşen Çebi "Göreve hazırım" cevabını aldı. Yine önceki dönemlerde kulübün mali işlerden sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Berk Hacıgüzeller de Ahmet Nur Çebi’nin birlikte çalışmak istediği isimler arasında. (Türkiye)
9 / 11

Beşiktaş’ta sürpriz aday

<h2>Beşiktaş’ta sürpriz aday</h2>
Beşiktaş’ta yönetim kurulu üyesi Hüseyin Yücel, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da başkan adayı olacak. Bahçeşehir Eğitim Kurumları’nda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevi de yapan Yücel, dünkü yönetim kurulu toplantısına katılmadı. Yücel’in, yakın çevresine başkan adayı olacağını söylediği kaydedildi. (Sözcü)
10 / 11

Sergen Yalçın Beşiktaş’a dönecek mi?

<h2>Sergen Yalçın Beşiktaş’a dönecek mi?</h2>
Beşiktaş Yönetimi’nin aldığı olağanüstü seçim kararının ardından başkanlık için adı sık sık anılmaya başlanan Ahmet Nur Çebi’nin göreve gelmesi halinde hangi teknik adamla çalışacağı belli oldu. Beşiktaş’ta adı başkan adayları arasında geçen Ahmet Nur Çebi’nin göreve gelince Sergen Yalçın’la anlaşacağı öne sürüldü. (Sabah)
11 / 11

Abdullah Avcı’nın Oğuzhan Özyakup planı

<h2>Abdullah Avcı’nın Oğuzhan Özyakup planı</h2>
Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, orta sahada görev vereceği Oğuzhan Özyakup’u Trabzon maçına özel olarak motive ediyor. Abdullah Avcı, "Bu maç senin maçın olacak. İyi çalışıyorsun ve sana verilen şansları iyi kullanıyorsun. Forvet ile savunma arasında köprülerden biri olmanı istiyorum. Bu kritik maçta sana ihtiyacım var" dedi. (Takvim)