comScore
1 / 7

Son Dakika Beşiktaş Haberleri (26 Ocak 2020)

FutbolArena - Beşiktaş haberleriyle ilgili öne çıkan gelişmeleri sizler için derledik.

 

2 / 7

BEŞİKTAŞ’TA MÜJDE

<h2>BEŞİKTAŞ’TA MÜJDE</h2>
Beşiktaş’a coronovirüs sayesinde transfer müjdesi… dünyayı sarsan coronovirüs salgının hayalet şehre çevirdiği Wuhan takımında forma giyen Fildişili Jean Evrard Kouassi menajeri aracılığıyla kulüp yönetimine giriş çıkışların yasak şehre dönmek istemediğini iletti.

Şu anda lig tatilde olduğu için Fransa’da bulunan Kouassi’ye ise Wuhan yönetimi de 6 ay için Avrupa’da bir takımda oynama izni verdi. Çin’e gitmeden önce de Beşiktaş’la görüşem Fildişili kanat oyuncusunun menajeri durumu Beşiktaş’a ileterek oyuncuyla ilgilenip ilgilenmediklerini sordu. Kiralama bedeli olmayacağını sadece kendisine 6 aylık ödenecek maaşı istediklerini söyledi. Hali hazırda elinde 280 bin euro’luk bütçesi olan Beşiktaş’ın, bir oyuncu gönderip, bütçe yaratarak Kouassi’yi alma ihtimali doğdu.

(Fotospor)

3 / 7

SERGEN YALÇIN NEDEN AÇIKLANMADI

<h2>SERGEN YALÇIN NEDEN AÇIKLANMADI</h2>
Beşiktaş’ta yönetim teknik direktör konusunda bir aşama kaydedemedi… herkesin beklediği Sergen Yalçın’la bugün itibariyle anlaşma yapılamadı.

Ahmet Nur Çebi ile Sergen Yalçın’ın, Cuma akşamı bir görüşme yaptığı gelen bilgiler arasında. Başkan’ın, Sergen’e, "bize bir kaç gün ver" dediği konuşuluyor. Takım içinde de başta Atiba ve Gökhan Gönül olmak üzere neredeyse tüm futbolcuların Sergen Yalçın’ın takımın başına geçmesi için karar birliğine vardığı bildirildi.

Kaynak: Fotospor
4 / 7

BEŞİKTAŞ’A SÜRPRİZ İSİM

<h2>BEŞİKTAŞ’A SÜRPRİZ İSİM</h2>
Herkes Beşiktaş’ın başına Sergen Yalçın’ın geçmesini beklerken Portekiz’den bomba bir iddia geldi… Sport Itlia’dan Gianluigi Longari, siyah-beyazlıların son olarak Portekiz’İn Braga takımını çalıştıran Ricardo Sa Pinto’ya teklif getirdiğini iddia etti.

FOTOSPOR
5 / 7

SERGEN YALÇIN İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

<h2>SERGEN YALÇIN İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI</h2>
Abdulah Avcı’yla yolların ayrılmasının ardından Sergen Yalçın’la görüşmelere başlayan Siyah-Beyazlılar, genç teknik adama 1,5 yıllık kontrat teklif etti. Temasların olumlu gittiği öğrenilirken 47 yaşındaki çalıştırıcının 1 Şubat’taki Rizespor maçıyla Beşiktaş’taki görevine resmen başlaması bekleniyor.

SABAH
6 / 7

BEŞİKTAŞ’TA 30 MİLYON TL TEHLİKEDE

<h2>BEŞİKTAŞ’TA 30 MİLYON TL TEHLİKEDE</h2>
Buna göre siyah-beyazlı yönetim, aylık 1 milyon lira kazanan ve 2,5 sene daha sözleşmesi bulunan Abdullah Avcı’ya karşılıklı anlaşmaya yanaşmaması halinde 30 milyon lira ödemek zorunda kalacak.

Beşiktaş, sözleşmesi gereği bir kulüple anlaşana kadar deneyimli teknik adama bu parayı ödemeye devam edecek. Avcı farklı bir kulüpte çalışmaya başlasa dahi alacağı ücret, aylık 1 milyon liranın altında olursa aradaki farkı yine siyah-beyazlılar ödeyecek. Ancak Abdullah Avcı, yönetimle anlaşırsa ödeme planı da taraflar arasında yapılacak fesih sözleşmesine göre belirlenecek. (Skorer)
7 / 7

BEŞİKTAŞ’TA SON DAKİKA GELİŞMESİ

<h2>BEŞİKTAŞ’TA SON DAKİKA GELİŞMESİ</h2>
Yeni teknik direktörü, Göztepe karşılaşmasından sonra yönetim kurulunda yapılacak oylamayla belirleyecek olan siyah-beyazlı kulübün patronu, "Hoca tercihinde tribünlerin sesine kulak vermeliyiz. Bizim bu kulübü yönetirken taraftarımızın istek ve görüşlerini de dikkate almamız lazım. Bana göre Sergen Yalçın hoca bu şansı hak ediyor" diye konuştu.

SABAH