comScore
1 / 6

Son Dakika Beşiktaş Haberleri (21 Ekim 2019)

Son Dakika Beşiktaş Haberlerini sizler için derledik.

FutbolArena - Beşiktaş, yeni başkanını seçti. Ahmet Nur Çebi dün sabah saatlerinde başlayan ve akşam saatlerinde sonuçlanan genel kurulu büyük bir farkla kazanarak Beşiktaş’ın yeni başkanı oldu. 

2 / 6

AVCI’NIN KADERİ GALATASARAY DERBİSİNDE

<h2>AVCI’NIN KADERİ GALATASARAY DERBİSİNDE</h2>
Ligde zor günler geçiren ve son olarak Ankaragücü deplasmanında berabere kalarak 8 haftada kaybı 15 puana ulaşan Kartal’da hedefteki isim haline gelen Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın geleceği de yine Galatasaray ile oynayacağı maça bağlı olacak.
3 / 6

AHMET NUR ÇEBİ’YE TEBRİK

<h2>AHMET NUR ÇEBİ’YE TEBRİK</h2>
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Beşiktaş Kulübünün başkanlığına seçilen Ahmet Nur Çebi’yi kutladı.
4 / 6

AHMET NUR ÇEBİ’Yİ BEKLEYEN TEHLİKE

<h2>AHMET NUR ÇEBİ’Yİ BEKLEYEN TEHLİKE</h2>
Siyah-Beyazlılar’ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi, kulübü 2.8 milyar TL’lik borçla devralacak. Çebi’nin, daha mazbatayı almadan ay sonuna kadar 105 milyon TL’lik ödeme yapması gerekiyor.

Fanatik
5 / 6

YÖNETİMDEN AÇIKLAMA

<h2>YÖNETİMDEN AÇIKLAMA</h2>
Beşiktaş’ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi’nin yönetiminde yer alan Erdal Torunoğulları, "Çok çalışmak ve güzel şeyler yapmak zorundayız" dedi.
6 / 6

AHMET NUR ÇEBİ’NİN SERVET-İ NE KADAR

<h2>AHMET NUR ÇEBİ’NİN SERVET-İ NE KADAR</h2>
Ahmet Nur Çebi, Çebi enerji, martaş liman tesisleri, Çebi denizcilik gibi şirketlerin yönetim kurulu başkanlığı görevlerini yürütmektedir. Ayrıca Türkiye Karabük demir çelik işletmeleri yönetim kurulu başkan yardımcılığı ve haddeciler derneği başkanlığı görevinde bulunmuştur. Babası Yaşar Kaptan Çebi ve kardeşi Tayfun Çebi ile beraber demir çelik sanayiinde, 1964’te Karabük’te babasının kurduğu haddehaneden (demir çelik üretim tesisi) bir adım öteye geçerek, 1990 yılında Çorlu’da bir haddehane yatırımı daha yaptı. Bunu takip eden üç sene sonrasında Marmara Ereğlisi’nde bir liman yatırımı gerçekleştirdi. Onun hemen akabinde bu limanın yapımına gerekçe olan asıl büyük yatırımını yaptı. 2001’de bir buçuk milyon ton kapasiteli demir çelik izabe tesislerini, 2002’de izabe tesisi ile beraber çalışan bir milyon ton kapasiteli haddehaneyi ve 2005’te de kendi enerjisini üretebileceği bir elektrik santralini devreye aldı. Bu arada armatörlük ile ilgili büyük yatırımlar yaptı.