comScore
1 / 6

Son Dakika Beşiktaş Haberleri (19 Ekim 2019)

Son Dakika Beşiktaş Haberlerini sizler için derledik.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ın gündemi bu haberde. Son dakika Beşiktaş haberleri aramalarında günün öne çıkan gelişmelerini derledik. BJK Haberleri, Beşiktaş son dakika haberi gibi aramaların yanıtları burada

2 / 6

ANKARAGÜCÜ - BEŞİKTAŞ MAÇI MUHTEMEL İLK 11’LER

<h2>ANKARAGÜCÜ - BEŞİKTAŞ MAÇI MUHTEMEL İLK 11’LER</h2>
Ankaragücü muhtemel 11’i: Kocan, Pinto, Kulusic, Moke, Pazdan, Kitsiou, Sedat Ağçay, Faty, Orgill, İlhan Parlak, Hasan Kaya

Beşiktaş muhtemel 11’i: Karius, Douglas, Vida, Necip Uysal, Caner Erkin, Atiba, Mohamed Elneny, Adem Ljajic, Boyd, Burak Yılmaz
3 / 6

SERDAL ADALI MALİ TABLO HAKKINDA KONUŞTU

<h2>SERDAL ADALI MALİ TABLO HAKKINDA KONUŞTU</h2>
Beşiktaş Başkanı Serdal Adalı’nın açıklamaları şu şekilde:

Zor bir dönemde Beşiktaş başkanlığına aday oldunuz. Mali tablo sizi korkutuyor mu?
"Tabii ki korkmuyoruz. Camianın içerisinde 25 yıldır varım, son yönetiminde yaklaşık 1 yıldır içerisindeyim. Benim görev bilincime göre bu sıkıntılar devam ederken aday olmamak zaten söz konusu değildi. Kendi başkanlık vizyonumu ortaya koymaya geldim."

"Zor bir dönem ama kapkaranlık bir dönem değil. Beşiktaş’ın mali sorunları çözülür. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Kimse karamsarlığa düşmesin. Temel amaç faiz yükünü azaltmak, gelir gider dengesini sağlamak. Kendi kaynaklarını arttıran bir yapı kurmak istiyoruz."

"Mali anlamda en büyük taahhüdüm şeffaflık ve hesap verebilir bir bütçe yönetimi. Mali yapının kişilere bağlı olmaması lazım bu bizi kurtuluşa götürmez. Ama şu bir gerçek ki çok kısa vadede nakit girişi gerekiyor. Ben ve arkadaşlarım üzerimize düşeni yapacağız."
4 / 6

FİKRET ORMAN BAŞKANLIK DÖNEMİNDE BORCU ARTTIRDI

<h2>FİKRET ORMAN BAŞKANLIK DÖNEMİNDE BORCU ARTTIRDI</h2>
Beşiktaş’ta başkanlık dönemini yarın tamamlayacak olan Fikret Orman, 7.5 yılda üst üste olmak üzere futbol takımı ile 2 şampiyonluk kazanıp 3. yıldızı takarken, kulübün borcunu 2 milyar TL arttırması dikkat çekti.

Fanatik
5 / 6

ABDULLAH AVCI HATA İSTEMİYOR

<h2>ABDULLAH AVCI HATA İSTEMİYOR</h2>
Beşiktaş bu akşamki maça beş sakat oyuncusundan mahrum çıkacak. Takımı motive etmeye çalışan Abdullah Avcı "Galatasaray derbisi öncesi kazanmalıyız" dedi.

Fanatik
6 / 6

OKAKA’DAN BEŞİKTAŞ İTİRAFI

<h2>OKAKA’DAN BEŞİKTAŞ İTİRAFI</h2>
Transfer döneminde ismi sıkça Beşiktaş ile anılan Okaka, İtalyan basınına yaptığı açıklamada siyah beyazlılarla yapılan görüşmelerin detaylarını anlattı.

Okaka, Beşiktaş’a gitmek üzere olduğunu ve kendisine önerilen sözleşmenin çok avantajlı olduğunu söyledi.

"Neredeyse Beşiktaş’a gidiyordum. Evet dedim. Çünkü bana avantajlı bir sözleşme sundular. İtalya’da ise döneceğim tek yer olan Udinese’ydi ve son gün geldim. Beni çok iyi karşıladılar. Tesisleri hoşuma gitti. Udinese’nin simgesi olmak istiyorum. Bu kulüpte oynamak benim için bir onur."