comScore
1 / 8

Son Dakika Beşiktaş Haberleri (16 Mayıs 2020)

FutbolArena - Beşiktaş haberleriyle ilgili öne çıkan gelişmeleri sizler için derledik.

 

2 / 8

Beşiktaş’ta sözleşme görüşmeleri ertelendi

<h2>Beşiktaş’ta sözleşme görüşmeleri ertelendi</h2>
Siyah-Beyazlılar’da 8 kişinin test sonucunun pozitif çıkmasının ardından camia büyük bir üzüntü yaşadı. Bu ortamda futbol konuşmak istemeyen yönetim, sözleşme görüşmelerini de ileri bir tarihe

erteledi.

Tek gündem sağlık

Bu hafta Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Atiba Hutchinson ile pazarlık masasına oturulması bekleniyordu. 3 oyuncunun da bu kararı olgunlukla karşıladığı ve tek gündemlerinin sağlık olduğunu bildirdikleri gelen haberler arasında.

AKŞAM
3 / 8

Cassano’dan Beşiktaş’ın istediği Carrascal’a büyük övgü

<h2>Cassano’dan Beşiktaş’ın istediği Carrascal’a büyük övgü</h2>
Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın’ın çok beğendiği belirtilen River Plate forması giyen Jorge Carrascal için Juventus ve Fiorentina gibi ekipler devredeyken İtalyan oyuncu Antonio Cassano da genç yıldız için övgü dolu ifadeler kullandı.

FANATİK
4 / 8

Caner Erkin’in menajerinden transfer açıklaması!

<h2>Caner Erkin’in menajerinden transfer açıklaması!</h2>
Caner Erkin’in menaceri Batur Altıparmak, Acun Ilıcalı’nın sözleri sonrası ortaya atılan iddialara FANATİK aracılığıyla yanıt verdi. Acun Ilıcalı’nın, "Fenerbahçe’ye sol bekin kralı geliyor" açıklamasının ardından işaret edilen Caner’in menaceri, suskunluğunu bozdu. Altıparmak, "Biz, gizli iş yapmayız. Bir takımla görüşmemiz olmadı. Ancak şunu söyleyeyim... Oyuncumun sol bekin kralı olduğu doğrudur" dedi.

FANATİK
5 / 8

Son Dakika | Beşiktaş’ta Gökhan Gönül ve Caner Erkin kararı sezon sonuna bırakıldı!

<h2>Son Dakika | Beşiktaş’ta Gökhan Gönül ve Caner Erkin kararı sezon sonuna bırakıldı!</h2>
Sözleşmeleri bitecek olan Gökhan Gönül ve Caner Erkin ile opsiyonunun kullanılıp kullanılmayacağı merak edilen Necip için olumsuz bir düşüncesinin olmadığını belirten Sergen Yalçın, kararını liglerin tamamlanması sonrası vereceğini söyledi.

SABAH
6 / 8

Son dakika | Nihat Özdemir: Maçların oynanmama ihtimalini düşünmüyoruz

<h2>Son dakika | Nihat Özdemir: Maçların oynanmama ihtimalini düşünmüyoruz</h2>
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir CNN Türk canlı yayınında açıklamalar yaptı.. Süper Lig’in 12 Haziran’da başlayacağını belirten Özdemir "Maçların oynanmama ihtimalini düşünmüyoruz" ifadesini kullandı.

FANATİK
7 / 8

Beşiktaş’a transfer müjdesi

<h2>Beşiktaş’a transfer müjdesi</h2>
PAOK Larin’in peşini bırakmıyor. Yunan kulübünün Larin’i bonservisiyle almak istediği ortaya çıktı. PAOK’un oyuncunun menajeriyle de özel bir görüşme yaptığı öğrenildi. (Takvim)

8 / 8

Sergen Yalçın’ın Beşiktaş için aradığı 3 oyuncu

<h2>Sergen Yalçın’ın Beşiktaş için aradığı 3 oyuncu</h2>
Sergen Yalçın, Süper Lig’de takımında görmek istediği oyuncuları tek tek arıyor…

Tecrübeli teknik adam öncelikle Fabrice N’Sakala’yı aradı, sözleşmesi bittiğini ve kendisini Beşiktaş’ta istediğini söyledi. "Menajerine söyle şartlarını kulübe bildirsin" dedi.

Sergen ayrıca eski öğrencisi Papiss Cisse’yi de aynı şekilde aradı.

Sergen’in arayıp Beşiktaş’a çağırdığı diğer bir oyuncu da Gökhan Akkan oldu. "Senin için Rizespor’la anlaşırsak gelir misin?" diye sordu.

FANATİK