comScore
1 / 10

Son Dakika Beşiktaş Haberleri (12 Ocak 2020)

FutbolArena - Beşiktaş haberleriyle ilgili öne çıkan gelişmeleri sizler için derledik.

 

2 / 10

FLAŞ! BEŞİKTAŞ TRANSFERİ BİTİRDİ

<h2>FLAŞ! BEŞİKTAŞ TRANSFERİ BİTİRDİ</h2>
TFF limiti artırmadı, Beşiktaş’ın ise harcayabileceği sadece 2 milyon lirası vardı. Siyah-Beyazlılar bu şartlar altında tansferde bombayı patlattı, Yeni Malatyaspor’dan Brezilyalı orta saha Guilherme’yi renklerine bağladı.

FANATİK
3 / 10

SERGEN YALÇIN OĞUZHAN’I İSTİYOR

<h2>SERGEN YALÇIN OĞUZHAN’I İSTİYOR</h2>
Geçen sezon Ozan Tufan’ın Alanya’da yeniden doğuşunda pay sahibi olan genç teknik direktör Sergen Yalçın, Beşiktaş’ın 27 yaşındaki orta saha oyuncusu Oğuzhan Özyakup için de "Bize kiralayın, yeniden kendine gelsin" önerisinde bulundu.

SABAH
4 / 10

BEŞİKTAŞ’TAN SÜRPRİZ TRANSFER HAMLESİ

<h2>BEŞİKTAŞ’TAN SÜRPRİZ TRANSFER HAMLESİ</h2>
Bir Rus kulübünün 10 gün sonra açılacak transfer dönemi için şimdiden harekete geçtiği ve siyah-beyazlılara Jeremain Lens’in durumunu sorduğu öğrenildi.

Transferde harcama limitine takılan ve futbolcu satması gereken Beşiktaş’ın söz konusu kulüple masaya oturacağı kaydedildi. (Sabah)

5 / 10

BEŞİKTAŞ’TA SON DAKİKA GELİŞMESİ

<h2>BEŞİKTAŞ’TA SON DAKİKA GELİŞMESİ</h2>
Portekiz’in Ojogo gazetesi Beşiktaş’ın Porto’da yıldızı yeni yeni parlamaya başlayan Diego Leite için kiralama teklifi yaptığını yazdı. Ancak gazete sözleşmesinde 40 milyon euro’luk çıkış bedeli bulunan 1.88’lik 20 yaşındaki sol stoperin peşinde ayrı Sevilla, Southampton ve Feyenoord’un da olduğunu iddia etti. Gazete Porto’nun Leite için aceleci olmadığını bu sezon henüz 2 maçta forma giyebilen genç yıldız adayı için 15 milyon euro’dan aşağı bir rakamla gelen takımla görüşmeyeceğini iddia etti.

Kaynak: Fotospor
6 / 10

VİDA TRANSFERİNDE SONA GELİNDİ

<h2>VİDA TRANSFERİNDE SONA GELİNDİ</h2>
Başkan Ahmet Nur Çebi’nin transfer sürecinden oldukça rahatsız olduğu Hırvat futbolcunun satılmasını istediği bildirildi. Başkan’ın hali hazırda Karius’dan daha fazla maliyeti olduğu için Vida’nın gönderilmesini birinci öncelik olarak gördüğü de öğrenildi.

Domagoj Vida için konuşulduğu gibi 10 milyon Euro’luk rakamların ortada olmadığı, Aston Villa’nın 6 milyon Euro ödemeye hazır olduğu, Beşiktaş’ın ise fiyatı mümkün olan en yüksek orana çekmek için uğraştığı gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor
7 / 10

BEŞİKTAŞ’TA SON DAKİKA GELİŞMESİ

<h2>BEŞİKTAŞ’TA SON DAKİKA GELİŞMESİ</h2>
Beşiktaş elinde kalan 300 bin euro ile orta saha, kanat ya da forvet transferi yapacak… siyah-beyazlı yönetim bu parayı en iyi şekilde değerlendirmek için bonservisi elinde olan, tek devrede 300 bin euro’ya oynamayı kabul edecek ve aynı zamanda takıma katkı sağlayacak bir oyuncu istiyor.
8 / 10

BEŞİKTAŞ’A 3. LİG’DEN TRANSFER

<h2>BEŞİKTAŞ’A 3. LİG’DEN TRANSFER</h2>
Beşiktaş ve Fenerbahçe, Manisaspor’un genç yıldızı için karşıya karşıya... Maddi imkansızlıklar ve transfer yasağıyla eksi 3 puanla dibe demir atan Manisaspor’da genç orta saha oyuncusu Mehmet Can Kocabaş’ı Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın takibe aldığı öğrenildi.

SABAH
9 / 10

BEŞİKTAŞ’TAN SÜRPRİZ TRANSFER HAMLESİ

<h2>BEŞİKTAŞ’TAN SÜRPRİZ TRANSFER HAMLESİ</h2>
Elindeki 300 bin Euro’ya bu mevkilerden birisinde oynayacak oyunculardan birisinin kadroya katmaya düşünen Beşiktaş’ın Guilherme’ye teklifinin, "nakit para vermeyelim. Kadroya girdiğin maç başına 20 euro ücret verelim" olduğu bildirildi.

Daha önce kendisiyle bu sezonun ikinci yarısı için 450 bin Euro, gelecek sezon içinse 900 bin Euro’ya anlaşılan Brezilyalı oyuncuya, gelecek sezon 1.2 milyon Euro teklif edildi.

Oldukça karmaşık ve sakatlığa karşı korumasız olan bu teklife karşı Guilherme’nin ve menajerinin vereceği cevap transferin rotasını belirleyecek.

Kaynak: Fotospor
10 / 10

BEŞİKTAŞ’TAN SÜRPRİZ TRANSFER HAMLESİ

<h2>BEŞİKTAŞ’TAN SÜRPRİZ TRANSFER HAMLESİ</h2>
Beşiktaş’ta Erdal Torunoğulları transferi kapattıklarını açıkladı… ancak siyah-beyazlıların Başkan Ahmet Nur Çebi’nin danışmanı olarak göreve başlayan İbrahim Altınsay’ın önerdiği Doğucan Haspolat için görüşmelere başladığı iddia edildi.

FOTOSPOR