comScore
1 / 9

Son Dakika Beşiktaş Haberleri (11 Ekim 2019)

Son dakika Beşiktaş haberleri aramalarında günün öne çıkan gelişmelerini derledik.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ın gündemi bu haberde. Son dakika Beşiktaş haberleri aramalarında günün öne çıkan gelişmelerini derledik. BJK Haberleri, Beşiktaş son dakika haberi gibi aramaların yanıtları burada. 

2 / 9

BEŞİKTAŞ’TA ADAYLAR BELLİ OLDU

<h2>BEŞİKTAŞ’TA ADAYLAR BELLİ OLDU </h2>
Beşiktaş’ta başkanlık seçimleri öncesinde 250 imzayı toplayarak adaylık başvurusu yapan isimler belli oldu. Başvurunun son gününde Ahmet Nur Çebi, Serdal Adalı, Hürser Tekinoktay ve İsmail Ünal adaylıklarını resmen açıkladılar.

ADAYLARIN TOPLADIKLARI İMZA SAYILARI

Serdal Adalı (696 imza)
Ahmet Nur Çebi (577 imza)
Hürser Tekinoktay (281 imza)
İsmail Ünal (364 imza)
3 / 9
AHMET NUR ÇEBİ: "BEŞİKTAŞ VE TÜRK SPORUNA HAYIRLI OLSUN"

"Kısa bir zaman içerisinde hazırlanmaya gayret ettik. Arkadaşlarımla birlikte çalışmalarımızı tamamladık ve başvurumuzu yaptık. Camiamıza ve Türk sporuna hayırlı olsun. Adayların bu süreçte nezaketi elden bırakmamalarını temenni ediyorum. Tüm aday arkadaşlara da başarılar diliyorum."
4 / 9
SERDAL ADALI: "ADAYLARA BAŞARILAR DİLİYORUM"

"Aday olacak tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. İnşallah camiamız için hayırlı olur. Camianın bu dönemde neye ihtiyacı olduğunu anlatacağız. Zor bir süreçten geçiyoruz. Umarım seviyeli ve hayırlı bir seçim olur"
5 / 9
Başkan adayı Hürser Tekinoktay’ın Avukatı Aker Çıtak ise, "Başkan adayımız Hürser Tekinoktay’ın adaylığı tüm Beşiktaş camiasına hayırlı olsun. Beşiktaş camiası bu zor günlerden kurtulmayı bilecektir. Beşiktaş içinden çok yürekli başkanlar çıkarmıştır. Kim başkan olursa olsun Beşiktaş’ı bu sorunlu zamanlarından çıkarmayı bilecektir." dedi.
6 / 9
İSMAİL ÜNAL: "CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN"

"1984 yılında beni Süleyman Seba ile tanıştıran Tahsin Akıncı ile birlikte başvuru yapmaya geldim. Biz bu yaşımıza kadar Süleyman Seba okuluna giden öğrenciler olarak tanınırız. Önemli olan Beşiktaş ve tüm Beşiktaşlılardır. Gönül, bizim kalbimizdeki siyah beyaz ve kara kartaldır. Tüm adaylara başarılar diliyorum. Önümüzdeki günlerde projelerimizi açıklayacağız."
7 / 9

BEŞİKTAŞ’TA SEÇİM NE ZAMAN?

<h2>BEŞİKTAŞ’TA SEÇİM NE ZAMAN?</h2>
Beşiktaş’tan yapılan açıklamada, "Kulübümüzün Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 13 Ekim 2019 Pazar günü saat 10:30’da BJK Akatlar Spor Salonu’nda yapılacaktır.

Birinci toplantıda çoğunluk sağlanmazsa, ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 20 Ekim 2019 Pazar günü aynı saat ve yerde yapılacaktır.

Başkan aday adaylarına imza vermek isteyen Kongre Üyelerimiz için 5 Ekim Cumartesi günü 11:00-15:00 saatleri arasında Beşiktaş JK Divan Kurulu Başkanlığı ofisi açık olacaktır.

Kongre Üyelerimize saygılarımızla duyururuz." ifadelerine yer verildi.
8 / 9

ABDULLAH AVCI’DAN YENİ SİSTEM

<h2>ABDULLAH AVCI’DAN YENİ SİSTEM</h2>
Beşiktaş’ta milli maçlardan sonra Abdullah Avcı takımın oyun anlayışında revizyona gitmeye hazırlanıyor. Pasa dayalı oyun kurgusu ikinci plana itilecek.

Kanat ataklarına daha fazla önem vermeyi düşünen Abdullah Avcı’nın Beşiktaş’ın hücum gücünü ön palana çıkaracağı öne sürüldü. İdmanlarda yeni oyun anlayışını futbolcularına ezberletmeyi planlayan Avcı’nın takım içinde de değişiklik yapacağı ortaya çıktı.

Diaby’nin bu oyun sisteminde en etkili oyuncu olacağı belirlenirken sol kanatta Güven yer alacak.

Kaynak: Takvim
9 / 9

SÖRLOTH’DAN DERBİ AÇIKLAMASI

<h2>SÖRLOTH’DAN DERBİ AÇIKLAMASI</h2>
Trabzonspor’un Norveçli futbolcusu Sörloth, ülke basınına açıklamalarda bulundu. Sörloth Türkiye’deki ilk gerçek derbisine Çaykur Rizespor karşısında çıktığını söylerken, Fenerbahçelileri ve Beşiktaşlıları kızdırdı...