comScore
1 / 11

Son Dakika Beşiktaş Haberleri (10 Ekim 2019)

Son dakika Beşiktaş haberleri aramalarında günün öne çıkan gelişmelerini derledik.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ın gündemi bu haberde. Son dakika Beşiktaş haberleri aramalarında günün öne çıkan gelişmelerini derledik. BJK Haberleri, Beşiktaş son dakika haberi gibi aramaların yanıtları burada. 

2 / 11

SERDAL ADALI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

<h2>SERDAL ADALI ADAYLIĞINI AÇIKLADI</h2>
Serdal Adalı, başkanlığa aday oldu. Beşiktaş’ta başkan adaylığı için bugün saat 17:00’ye kadar imzaların divana verilmesi gerekiyor.
3 / 11

SERDAL ADALI ADAYLIK AÇIKLAMASI

<h2>SERDAL ADALI ADAYLIK AÇIKLAMASI</h2>
Ahmet Nur Çebi’nin çekilme kararının ardından gözler, mevcut yönetimde İkinci Başkan olarak görev yapan Serdal Adalı’ya çevrildi. Geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada başkan adaylığı için perşembe gününü işaret eden Adalı’nın, son kararını bugün vermesi bekleniyor.

Tecrübeli yönetici, "Beşiktaş’a adaylık açıklamak o kadar kolay değil. Yararlı olacaksam aday olurum. Laf olsun diye aday olup seçime girmeyi düşünmüyorum. Çalışıyoruz, sorunlar üzerinde çalışıyoruz. Şu an ben ikinci başkanım. İnce eleyip sık dokuyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

FANATİK
4 / 11

AHMET NUR ÇEBİ ADAY OLACAK MI?

<h2>AHMET NUR ÇEBİ ADAY OLACAK MI?</h2>
Beşiktaş taraftarlarının seçim öncesinde aday olup olmayacağını en çok merak ettikleri isimlerin başında gelen eski Asbaşkan Ahmet Nur Çebi’nin durumu belli oldu.
5 / 11
A Spor muhabiri Hakan Gündoğar’ın haberine göre, Ahmet Çur Çebi aday olmayacağını belirtti. Fatih Doğan’ın haberine göre ise, Ahmet Nur Çebi gerekçelerini belirtti ve %80 aday olmayacak. Bununla birlikte kesin karar için Perşembe günü bekliyor.
6 / 11

BABEL’DEN BEŞİKTAŞ AÇIKLAMASI

<h2>BABEL’DEN BEŞİKTAŞ AÇIKLAMASI</h2>
Galatasaray’da forma giyen Ryan Babel, sarı kırmızılı takımda alınan olumsuz sonuçlar ve Beşiktaş geçmi hakkında Hollanda basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu.
7 / 11
BEŞİKTAŞ GEÇMİŞİN NEDENİYLE TACİZ EDİLİYOR MUSUN?

"Hayır, şimdiden kabullenildi. Taraftarların eski takımıma saygı duyduğunu düşünüyorum. Tabii ki bu durumu sinir bozucu bulanlar var ama sonradan pişman olan taraftarlardan çok mesaj aldım. İki büyük kulüpten bahsediyoruz, Galatasaray’ı biraz daha büyük gördüklerini söyleyebiliriz. Bunu fark ediyorsunuz. Ancak iki takım da işler yolunda gitmezse oyuncular zor dönemler yaşar."
8 / 11

BEŞİKTAŞ’TA ABOUBAKAR TRANSFERİ GELİŞMESİ

<h2>BEŞİKTAŞ’TA ABOUBAKAR TRANSFERİ GELİŞMESİ</h2>
Beşiktaş’ın yaz döneminde kadrosuna katmaya çalıştığı ancak maaş konusunda anlaşamadığı Vincent Aboubakar konusunda sürpriz bir gelişme yaşandı. Beşiktaş Sportif Direktörü Ali Naibi, Ocak ayı için Porto’da forma giyen Vincent Aboubakar ile ilgilendiklerini açıkladı.
9 / 11
Portekiz A Bola Gazetesi’nin haberine göre Beşiktaş sportif direktörü Ali Naibi, Vincent Aboubakar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Siyah beyazlı yönetici, Kamerunlu golcü ile ilgilendiklerini söyledi.

Ali Naibi açıklamalarında "Herkes Aboubakar’a duyduğumuz hayranlığı bilir. Ocak ayında bir şans olursa Beşiktaş öncelikli tercih olmaya çalışacaktır. Beşiktaş’ta iz bırakmış bir futbolcu ve taraftarlar da onu çok sevdi. Ağustos ayında onu kiralamak istedik. Aboubakar’ın Beşiktaş’ta oynamak için her zaman bir şansı olacaktır." dedi.
10 / 11

BEŞİKTAŞ’TA SEVİNDİREN DORUKHAN GELİŞMESİ

<h2>BEŞİKTAŞ’TA SEVİNDİREN DORUKHAN GELİŞMESİ</h2>
Alanya maçında sol dizinin sol iç kısmındaki kıkırdakta kopma meydana gelen Dorukhan Toköz’e aynı dizinin sağ bölgesinden nakil yapıldığı öğrenildi. Operasyonun başarılı geçmesinin ardından tecrübeli futbolcunun 5 değil 3 ay içerisinde sahalara geri dönebileceği bildirildi.

FANATİK
11 / 11

ALİ ECE’DEN BEŞİKTAŞ YORUMU

<h2>ALİ ECE’DEN BEŞİKTAŞ YORUMU</h2>
Fanatik TV’ye konuşan Ali Ece, Beşiktaş’ın son durumunu değerlendirdi.

"Ljajic takımın en yetenekli oyuncularından biri ve Abdullah Avcı’nın oyun düzenini kendine uygun bulmayabilir ama profesyonellik gereği bunu hocası ile konuşmalı ve sözleşmesine sadık kalmalı. Dorukhan, aşırı mücadele ederken sakatlandı. Brşiktaş öne geçti ve maçı kazandı ama takım geri düşerse ne yapacakları hala belirsiz" dedi!