comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Smart Spor canlı şifresiz izle - D Smart nasıl izlenir? (Beşiktaş - Reading maçını canlı ve şifresiz veren kanallar İZLE)

17 Temmuz 2018, Salı 19:28
Smart Spor canlı şifresiz izle - D Smart nasıl izlenir? (Beşiktaş - Reading maçını canlı ve şifresiz veren kanallar İZLE)

D Smart platformuna ait Smart Spor kanalının yayın bilgisi haberimizde. D Smart nasıl izlenir? Smart Spor kanalı frekans bilgileri. Beşiktaş - Reading maçını D-Smart'tan izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Beşiktaş - Reading hazırlık maçı D-Smart'ta! D-smart nasıl izlenir? Smart spor nasıl izlenir? Beşiktaş - Reading hazırlık maçını izlemek isteyen siyah beyazlı taraftarlar ve futbolseverler için D-Smart izleyebilmek için Smar Spor ve D-Smart frekans bilgileri haberimizde. 


Beşiktaş - Reading hazırlık maçı D Smart


Öte yandan Beşiktaş - Reading maçın da saat 20:00'den itibaren D-Smart'tan yayınlanacak. Peki D Smart nasıl izlenir? Smart Spor izleyebilmek için gerekli olan bilgileri haberimizde derledik. 

D Smart, Smart Spor kanalından Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın kamplarında oynadıkları hazırlık maçlarını yayınlıyor. D-Smart'ın nasıl izleneceği sorusu ise en çok konuşulanlardan biri oldu. D-Smart'ta yayın yapan Smart Spor kanalında hazırlık maçları yayınlanıyor. 

 

Smart Spor nasıl izlenir? D Smart'ta yayın yapan Smart Spor uydu frekans bilgileri

 

Türksat uydusundan yayın yapan SMART SPOR kanalını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken Türksat frekans bilgisi aşağıdadır.

SMART SPOR Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SMART SPOR kanalı olarak yayın yapmaktadır.

Kanal Adı    :    SMART SPOR
Paket İsmi    :    DTVH P4 HD T411
Frekansı    :    12187
Polarisazyon Değeri    :    V - Dikey
Kapsama    :    Batı
SR    :    27500
FEC    :    5/6
Tip    :    

D SMART CANLI İZLE >>

FutbolArena haber turu (25 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.