comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Smart Spor canlı izle - D-Smart canlı şifresiz izle (BJK - Partizan Smart Spor nasıl canlı izlenir?)

30 Ağustos 2018, Perşembe 20:49
Smart Spor canlı izle - D-Smart canlı şifresiz izle (BJK - Partizan Smart Spor nasıl canlı izlenir?)

Beşiktaş - Partizan UEFA Avrupa Ligi maçı 30 Ağustos 2018 Perşembe günü saat 21:00'den itibaren Smart Spor ekranlarında naklen yayınlanacak. Beşiktaş - Partizan maçı öncesi Smart Spor'u canlı ve şifresiz izlemek isteyenler için Smart Spor nasıl izlenir? Smart Spor canlı izle gibi seçeneklerin detaylarını haberimizde hazırladık. 
 

FutbolArena - Smart Spor canlı şifresiz izleme seçeneği var mı? Smart Spor nasıl izlenir? Smart Spor canlı şifresiz mi? D Smart canlı izle seçeneğini arayarak Beşiktaş - Partizan maçını izlemek isteyen futbolseverler için D Smart Smart Spor canlı izle seçenek bilgilerini sizlere hazırladık. 


Smart Spor canlı izle! Smart Spor canlı nasıl izlenir?


UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş, Partizan ile karşılaşacak. Beşiktaş - Partizan maçı canlı şifresiz izle, Beşiktaş - Partizan izle, Smart Spor canlı şifresiz izlenir mi? D Smart izle gibi seçenekleri arayan taraftarlar için Smart Spor frekans bilgileri ve Smart Spor canlı yayın akışını haberimizde bulabilirsiniz. 


 

Smart Spor nasıl izlenir? Smart Spor şifreli mi? D Smart Smart Spor şifresiz canlı İZLE (31 Temmuz 2018 Salı)


Smat Spor kanalı D-Smart platformu içerisinde bulunan spor kanallarından biridir. Smart Spor kanalında Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe başta olmak üzere birçok takımın hazırlık maçları canlı yayınlanıyor. Smart Spor canlı şifresiz izle seçeneğine ulaşabilmek için D-Smart aboneliğine sahip olmak gerekiyor. D-Smart abonesi olan ve spor paketini satın alanlar Smart Spor kanalını şifresiz canlı olarak izleyebilmektedir. 

Beşiktaş taraftaları ise Beşiktaş Partizan maçını canlı ve şifresiz izle şeklinde arama yapmaya başladı. Beşiktaş - Partizan maçı saat 21:00'den itibaren Smart Spor'dan yayınlanacak. Yayın bilgilerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
 

D Smart'ta yayın yapan Smart Spor uydu frekans bilgileri
 

Türksat uydusundan yayın yapan SMART SPOR kanalını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken Türksat frekans bilgisi aşağıdadır.
SMART SPOR Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SMART SPOR kanalı olarak yayın yapmaktadır.

Kanal Adı    :    SMART SPOR
Paket İsmi    :    DTVH P4 HD T411
Frekansı    :    12187
Polarisazyon Değeri    :    V - Dikey
Kapsama    :    Batı
SR    :    27500
FEC    :    5/6
Tip    :  

CANLI YAYIN BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN>>>
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!