comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Slovan Bratislava cephesi: 'Beşiktaş taraftarlarına kaybettik'

29 Kasım 2019, Cuma 00:11
Slovan Bratislava cephesi: 'Beşiktaş taraftarlarına kaybettik'

Slovan Bratislava cephesi, Beşiktaş maçının ardından aldıkları mağlubiyet hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Slovan Bratislava futbolcuları, Beşiktaş karşısında aldıkları 2-1'lik mağlubiyetin ardından konuştu. Teknik Direktör Jan Kozak ise mağlubiyetin en büyük faktörlerinden biri olarak Beşiktaş taraftarlarını gösterdi. 


Beşiktaş 2-1 Slovan Bratislava maç sonu haberleri


Greif (Slovan Bratislava kalecisi) İlk yarı mükemmeldik. İkinci yarıda taraftar baskısı arttı. Tartışmalı durumlar da vardı. Türkiye'de maç yapmak kolay değil ama Beşiktaş bizden çok daha iyi değildi. Son 20 dakikada baskı kurdular sadece. 75'te gelen golün ardından daha da üstümüze geldiler ama buna alışıktık. Son dakikada kötü bir penaltı oldu. Şansıszdık. Genel olarak başımız dik ayrılıyoruz. 

Daniel: "Beşiktaş'a attığım golü iyi hatırlamayacağım çünkü kaybettik. İlk yarıda iyiydik. Gerekeni yaptık. Her şey yolunda gitti. İkinci yarıda Beşiktaş taraftarı takımını öyle bir itti ki, geriye çekilmek zorunda kaldık. Ancak utanılacak bir performans sergilemedik."
Slovan Bratislava Teknik Direktörü Jan Kozak: "Oyuncularımla gurur duyuyorum. Slovakya da bizimle gurur duymalı. Kaybettik ama futbol bu. Herkes kime karşı oynadığımızı ve nasıl bir grupta olduğumuzu gördü. Hepsi büyük kulüpler. İkinci yarıda Beşiktaş taraftarlarının kurduğu baskı maçı kaybetmemizin en büyük sebeplerinden biriydi." 

Sporar: "2-0 yapabilirdik ama olmadı. İkinci yarıda Beşiktaş'ın kalitesi devreye girdi. Vedat ettik. Son maçta iyi bir sonuçla taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)