comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sinan Engin'den Alper Ulusoy'a: "Ya talimat aldın ya da..."

17 Şubat 2018, Cumartesi 23:58
Sinan Engin'den Alper Ulusoy'a:

Sinan Engin, Konyaspor - Beşiktaş maçının hakemi Alper Ulusoy'un kararlarını eleştirdi. 

FutbolArena - Süper Lig 22. haftasında oynanan Atiker Konyaspor - Beşiktaş maçının yankıları sürüyor. Maçın hakemi Alper Ulusoy'un verdiği kararlara hem Konyaspor, hem de Beşiktaş cephesi tepki gösterirken, Beyaz TV yorumcusu Sinan Engin'den de Alper Ulusoy'a sert eleştiri geldi. 


Alper Ulusoy'un Konyaspor - Beşiktaş maçında yaptığı hakem hataları


Konyaspor - Beşiktaş maçının hakemi Alper Ulusoy'u sert bir dille eleştiren Sinan Engin şu ifadeleri kullandı:

"YA SEN TALİMAT ALDIN..."
Talisca'nın karşı karşıya kaldığı pozisyon... Pozisyon biter, gelirsin kartını gösterirsin. Bariz kırmızdır. Talisca kötü niyetli bir futbolcu olsa burada rakibini attırmaya gider. Burada Alper Ulusoy hiçbir şey göstermedi. Bu pozisyonda Türkiye hem fikir zaten. Dönelim Pepe'nin pozisyonuna. Alper Ulusoy bence ya talimat aldı, git bunları cezalandır haftaya oynamasınlar dedi. Ancak bir hakem, ayağına basılan oyuncuya sarı kart gösteriyor. Talisca'nın ayağına bakılıyor. Talisca, Fenerbahçe maçında oynasa da oynamasa da önemli değil. Kadro geniş. Ancak haksız kart gösteremezsiniz. 

"ALİ CENGİZ OYUNLARI YAPMA..."

Alper Ulusoy. Şeytanlık yapma! Ben yemem. Ahmet Çakar'dan öğrendim bu şeytanlıkları. Sen orada Ali Turan'ı atamadın. Kart gösteremedin -ki, sen mevzuyu kaydırdın yan tarafa Talisca'ya gösterdin. Pozisyon tam önde. Bana Ali Cengiz oyunu yapma. Eğer bu ülkede hak adalet varsa, yarın adalet herkese lazım olur. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.