comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sinan Engin: "Cüneyt Çakır Beşiktaş'ı katletmiştir!"

22 Aralık 2019, Pazar 23:23
Sinan Engin:

Sinan Engin, Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin ardından Cüneyt Çakır'ı sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 16. haftasında deplasmanda Fenerbahçe'ye 3-1 mağlup oldu. Derbinin ardından Beşiktaş cephesinde hakem kararlarına büyük tepki gösterilirken, Beyaz TV yorumcusu Sinan Engin ise Cüneyt Çakır'ı sert dille eleştirdi. 


Fenerbahçe 3-1 Beşiktaş Sinan Engin Beyaz TV yorumları


"CÜNEYT ÇAKIR, BEŞİKTAŞ SENİ AFFETMEYECEK"

Beşiktaşlı futbolcular çok efendi. 3 penaltısı verilmedi Beşiktaş'ın. Vida'ya yapılan iki penaltı. Hele ikinci yarıdaki kündeye getirmek. Fenerbahçe sezonun en iyi topunu oynadı, tebrik ediyorum. Ancak Beşiktaş'ın 3 penaltısı verilmedi. Cüneyt Çakır'ı tebrik ediyorum. İstediği gibi işi hallediyorsun. Beşiktaş'ın maç sonu tweeti yerinde. Ayıp! Adil ol demiştim. Cüneyt Çakır çok ayıp ettin! Bu Beşiktaş seni affetmeyecek. VAR'a neden gidilmiyor? Bu ülkede neler VAR'a gidildi. 
"ABDULLAH HOCA'NIN HATALARI VAR AMA CÜNEYT ÇAKIR, BEŞİKTAŞ'I KATLETMİŞTİR"

Yapmış olduğun büyük eyyam. Çok ayıp ettin ve Beşiktaş'a haksızlık ettin. Abdullah hoca da çok efendi konuşuyor maçtan sonra. Hakem hatalarıyla ilgili hiç konuşmadı. Abdullah hoca da yanlış kadro ve değişiklikler yaptı. Bunları da söylerim. Cüneyt Çakır ise Beşiktaş'ı katletmiştir. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!