comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sinan Engin: 'Beşiktaş'ın Vodafone Park'ta yenemeyeceği takım yok.'

03 Aralık 2017, Pazar 07:09
Sinan Engin: 'Beşiktaş'ın Vodafone Park'ta yenemeyeceği takım yok.'

Beşiktaş'ın Galatasaray'ı 3-0 mağlup ettiği derbi maçının ardından Beyaz TV'de Sinan Engin, siyah beyazlıların performansına övgüler yağdırdı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 14. haftasında Vodafone Park'ta Galatasaray'ı 3-0 mağlup etti. Son derece iyi bir futbol sergileyen ve attığı 3 golün dışında sayısız fırsattan yararlanamayan siyah beyazlıların performansına maçın ardından Beyaz TV'de Sinan Engin övgüler yağdırdı. 


Beşiktaş 3-0 Galatasaray Beyaz TV/Futbol Sinan Engin yorumları


Süper Lig 14. haftasında Beşiktaş'ın Galatasaray'ı 3-0 mağlup ettiği maçın ardından Sinan Engin, rahmetli Vedat Okyar'ın sözünü hatırlatarak yorumlarına başladı. 

"BEŞİKTAŞ FIRAT AYDINUS'A RAĞMEN..."
"Rahmetli Vedat Okyar'ın bir sözü vardır. Birçok kez de kullanılır ve hatırlanır bir söz. Gerekirse hakemi de yeneceksin. Derbideki futbol, böyle bir futboldu. Fırat Aydınus'a rağmen müthiş bir futbol oynadı Beşiktaş. Porto maçında 45 ile 60. dakikadaki futbolu hatırlayın. Galatasaraylı futbolcuların gücü yetmedi. İki takım arasında futbolcu kalitesi farkı var."

"BEŞİKTAŞ'IN VODAFONE PARK'TA DÜNYADA YENEMEYECEĞİ TAKIM YOKTUR"

Ben iddia ediyorum, Vodafone Park'ta Beşiktaşlı futbolcular kapasitesine yakın oynadığı zaman bu takımın dünyada yenemeyeceği takım yoktur. Vodafone Park çok farklı bir yer ve Beşiktaş burada bambaşka futbol oynuyor. 7-8 olabilirdi. Herkes gol kaçırdı. Beşiktaş kalitesini ortaya koydu. Beşiktaş bu lige fazla takım dediğimizi gösterdi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.