comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Serkan Reçber, FutbolArena'ya konuştu! 'Galatasaray'ın ihtiyacı Fatih Terim'

01 Aralık 2017, Cuma 14:35
Serkan Reçber, FutbolArena'ya konuştu! 'Galatasaray'ın ihtiyacı Fatih Terim'

Serkan Reçber, Süper Lig'in 14. haftasında oynanacak Beşiktaş - Galatasaray mücadelesini ve Sarı-Kırmızılı takımın gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Serkan Reçber, Beşiktaş - Galatasaray ve Igor Tudor ile ilgili FutbolArena'ya açıklamalar yaptı.

TRT Spor'da yorum yapan spor yazarı Serkan Reçber, Beşiktaş - Galatasaray maçında favori takımın Beşiktaş olduğunu belirtti.
 

Serkan Reçber, Beşiktaş - Galatasaray maçı açıklamaları


FutbolArena'ya konuşan eski futbolcu ve spor yazarı Serkan Reçber, Galatasaray'da Tudor'un performansına da değinerek Fatih Terim iddiasında bulundu.
Serkan Reçber'in FutbolArena'ya yaptığı açıklamalar

"OYUNCU KADROSU TEKNİK EKİBİN ÖNÜNDE"

Kulüp takımında zaman var. Oyun sizin oyuncu sizin... Her türlü geliştirebilirsiniz. Galatasaray'da mevcut kadronun çok değerli olduğunu düşünüyorum. Hatta oyuncu kadrosu teknik kadronun üzerinde... Şu anki başarı Galatasaraylı oyuncuların sahaya koyduğu karakterle devam ediyor. Ancak oyun kalitesi halen eksik. Oyun kalitesinin gelişememesinin sebebi de teknik kadroyla alakalı.

"GALATASARAY'IN İHTİYACI FATİH TERİM"

Ben asla duygu katmıyorum veya asla taraf olmuyorum. İnandığım şeyi söylerim. Kimse de bana inanmadığım şeyi söyletemez. O yüzden ben Galatasaray için doğu teknik adamın Fatih Terim olduğunu düşünüyorum. Geçen her sürenin Galatasaray'ın aleyhine işleniyor. Igor Tudor'a çok saygım var gelişebilir ve daha iyi yerlerde olabilir. Ancak Hırvat hocanın zaafları her yerde kendini belli ediyor.

"DERBİDE FAVORİM BEŞİKTAŞ"

Beşiktaşlı futbolcuların maç seçmediğini göstermesi gereken bir maç. Oyuncuların, "Bakın biz maç seçmiyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde de Süper Lig'de iyi oynuyoruz Biz büyük maçları kazanamıyoruz ama biz çok iyi futbolcularız. Camiamıza da bu mesajı vermek istiyoruz' diyebilecekleri bir fırsat... Ben futbolcu olsam da böyle düşünürüm. Beşiktaş bence derbide bir tık daha önde...

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.