comScore
1 / 9

Sergen Yalçın'ı sevindiren hamle!

Beşiktaş, Süper Lig’de üst üste alınan kötü sonuçların ardından Denizlispor deplasmanında 3-2 kazanarak rahat bir nefes aldı. Siyah beyazlılarda Denizlispor galibiyetiyle birlikte yeniden yüzler gülmeye başladı

FutbolArena - Beşiktaş’ta Denizlispor galibiyetinin ardından yönetim harekete geçti. Sergen Yalçın’ı mutlu eden hamle geldi. 

2 / 9
Beşiktaş yönetimi takımın uzun süre yakaladığı enerjiyi kaybetmemesi için harekete geçti. Başkan Ahmet Nur Çebi, yöneticilerle yaptığı toplantıda Sergen Yalçın’ın en fazla dikkat ettiği konu üzerinde durdu.
3 / 9

İŞTE BEŞİKTAŞ YÖNETİMİNİN FENERBAHÇE DERBİSİ PLANI

<h2>İŞTE BEŞİKTAŞ YÖNETİMİNİN FENERBAHÇE DERBİSİ PLANI</h2>
4 / 9
Beşiktaş yönetimi takımın uzun süre yakaladığı enerjiyi kaybetmemesi için harekete geçti. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin, yöneticilerle yaptığı toplantıda, yakalanan havanın kaybedilmemesi için Yeni Malatyaspor ve Gaziantep FK 6 puan hedefi doğrultusunda prim sistemini devreye soktu.
5 / 9
Türkiye Gazetesi’nin haberine göre Beşiktaş yönetimi Yeni Malatyaspor ve Gaziantep FK maçlarından galibiyetle ayrılmaları halinde futbolculara 25’er bin lira prim dağıtılmasına karar verdi.
6 / 9

SERGEN YALÇIN DA BU GELİŞMEYE SEVİNDİ

<h2>SERGEN YALÇIN DA BU GELİŞMEYE SEVİNDİ</h2>
Beşiktaş’ta Yeni Malatyaspor ve Gaziantep FK maçlarından 6 puan alınması halinde sonraki dönemde Medipol Başakşehir ve Fenerbahçe maçları için de özel prim belirleneceği öğrenildi. Bu duruma en çok sevinen isim ise teknik direktör Sergen Yalçın oldu
7 / 9
Tecrübeli teknik adamın bir süre yönetimle yaptığı görüşmede, "Futbolcuların aklı saha dışında olsun istemiyorum. Bu yüzden ödemelerin gecikmemesi, alacağımız sonuçlar için çok önemli" dediği ve yönetimin de bu konuda çok titiz davrandığı öğrenildi.
8 / 9
Beşiktaş yönetimi ise Sergen Yalçın ile sık sık görüşerek takımın durumu hakkında bilgi almaya devam ediyor.
9 / 9