comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın'dan Victor Ruiz'e tepki: "Yaptığı yanlış!"

19 Temmuz 2020, Pazar 20:48
Sergen Yalçın'dan Victor Ruiz'e tepki:

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, sözleşmesini fesheden Victor Ruiz'e tepki gösterdi ve konu hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, sözleşmesini fesheden Victor Ruiz hakkında konuştu. 

Fenerbahçe derbisi öncesinde beIN Sports'a açıklamalarda bulunan Sergen alçın, Victor Ruiz'in pandemi öncesi alacağının olmadığını söyledi. 
Sergen Yalçın, "Victor Ruiz'in bana göre yaptığı yanlış hareket. 2 maç kaldı. Oynarsın, öyle gidersin. Kontratı feshedip paranın peşine düşeyim tarzı hareketler kendisi açısından üzücü. Ayrıca alacak verecek işleri yanlış konuşuluyor. Pandemi öncesi alacağı yok" ifadelerini kullandı. 

VICTOR RUIZ NE SÖYLEMİŞTİ?

Beşiktaş'la sözleşmemi feshetme kararı aldım çünkü kulüp, sözleşme imzaladığımız ilk günden beri sözleşme yükümlülüklerini erteledi. Pandemi öncesi 4 aydır maaş alamadım. Yurt dışında böyle bir şey yaşandı mı bilmiyorum. Ben her şeye rağmen her gün antrenmana çıkıp, çalışıp sahada en iyisini yapmaya çalıştım ve bunun içinde kaldım.Pandemi sürecinde kulüp yönetimi yaşananları aktardı ve Mart'tan itibaren de maaş ödenmedi. FIFA sürecinde bunları anlatacağım zaten. Hiçbir şekilde çözüm bulunamayınca bu noktaya gelindi.  


Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!