comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın'dan transfer açıklaması: '2 oyuncu daha'

22 Ağustos 2021, Pazar 00:55
Sergen Yalçın'dan transfer açıklaması: '2 oyuncu daha'

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Gaziantep FK maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 2. haftasında Gaziantep FK ile deplasmanda golsüz berabere kaldı. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"1 PUAN ADALETLİ SKOR"

İlk yarı istediğimiz gibi olmadı. Merkez ve kenar oyuncularımızın top kayıpları etken oldu. Ancak ikinci yarıya çok iyi başladık. İçerde çok ciddi konuşma yaptık oyuncularla. Larin'i aldık. Pozisyonlara girdik. O ara golü bulabilirdik. Son bölümde Gaziantep de golü bulabilirdi. 1 puan adaletli skor."

"İYİ BİR YERLİ ALMAMIZ LAZIM, YABANCI KURALI ANLAMSIZ. TAHMİNİM 2 OYUNCU ALACAĞIZ"

İyi bir yerli oyuncu almamız lazım. Çünkü malum, yabancı kuralı. Dünyada başka yerde var mı bilmiyorum. Anlamsız kural. Bugün Batshuayi'yi oyuna alırken işte yerli oyuncu koymak zorundayız. Bu yabancı kuralı çok anlamsız. Çok doğru bulmuyorum. Madem oynatmayacaksın, niye yabancı futbolcu aldırıyorsun? Bu ülkenin paralarına yazık değil mi? Yani dediğim gibi yabancı kuralı çok anlamsız

"N'SAKALA VE CAMİAMIZA GEÇMİŞ OLSUN DİLİYORUM"

İkinci yarıda daha iyi oynamamıza rağmen bugün genel olarak istediğimiz futbolu oynayamadık. Ancak daha sezon başı. Ayrıca bugün itibariyle herkesin bir maruzatı var. N'Sakala'nın yaşadığım durumda çok korktuk. N'Sakala ve camiamıza geçmiş olsun.

"BAHANELERİN ARKASINA SIĞINMAM"

"Son 15 dakika biraz dağıldık, evet. N'Sakala'nın durumu da etken olabilir. Çok üzücü bir olay. Ancak ben bahanelerin arkasına saklanmam. Benim tarzım değil bahane üretmek. Öyle oldu, da böyle oldu da. Biz o yüzden kötü oynadık gibi bahaneler üretmek istemiyorum. Oyunlar kötü olabilir, maç da kaybedebiliriz. Geçen sene de bunları yaşadık. Oyuncularımızın bu hakkı her zaman var. Önemli olan minimuma indirmek. Geçen sene bunu başardık. Oyunumuzu geliştireceğiz.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!