comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın'dan rakiplere flaş hakem göndermesi

06 Mart 2021, Cumartesi 21:46
Sergen Yalçın'dan rakiplere flaş hakem göndermesi

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Gaziantep FK maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 29. haftasında sahasında Gaziantep FK'yı 2-1 mağlup etti. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın maçın ardından önemli açıklamalarda bulundu. 
"SON HAFTALARDA OYNADIĞIMIZ EN RAHAT MAÇTI"

Son haftalarda oynadığımız en rahat maçtı. 90 dakika boyunca rakibin tek pozisyonu bile yok. 1 tane pozisyon veriyoruz. Sanki dışarıda 20 tane pozisyon vermişiz gibi konuşuluyor. Oyunun geneline baktığımız zaman takım savunmasını müthiş yaptık. Aboubakar güzel goller attı. Çok iyiydi. Sonlarda 2-0 olduktan sonra 4-5 tane %100 pozisyon kaçırdık. 2-1 olduktan sonra biraz telaş olabiliyor. Futbolda bunlar var. Ben takımımdan memnunum. Oyunun tamamında tek pozisyon bile vermedik. 

"METE HOCA SAĞ OLSUN 4 SARI KART YAPTI"

Bazı pozisyonlarda kart bekliyoruz, göstermiyor. Hakemlerle ilgili konuşmanın anlamı yok. Herkes konuşuyor. Biz kazanıyoruz, biz hiçbir şey söylemiyoruz. Kötü oynayanlar sürekli hakeme itiraz ediyor. Bugünkü maçta da ekstra bir durum olmadı. Hakem iyi maç yönetti. Ufak tefek tartışmalar oluyor. Bu da çok normal. Faul pozisyonunda biraz sesim fazla çıktı. Zaten 3 sarı kartım vardı Mete hoca da biliyordu herhalde 3 sarı kartımın olduğunu. Sağ olsun 4 yaptı. Teşekkür ediyorum ama sorun yok.

"HAKEM VE VAR KONUSUNDA EN RAHATSIZ OLMASI GEREKEN TAKIM BEŞİKTAŞ"

Hakemler konusunda bazen ben de eleştiri yapıyorum. Hatalar oluyor. Ancak hakem ve VAR konusunda en rahatsız olması gereken takım Beşiktaş. Sezon başından beri VAR'dan hiçbir şey alamadık.Kaç tane futbolcumuz atıldı, kaç penaltı verildi rakibe ama bizim lehimize karar çıkmadı VAR'dan. Ancak biz hakemi değil, sahadaki futbolumuzu ön plana çıkarmak istiyoruz. Biz oyunu sahada oynamak istiyoruz. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"