comScore
bilyoner

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın'dan kontrat cevabı: 'Aynı cümle rahatsız ediyor'

12 Şubat 2021, Cuma 00:40
Sergen Yalçın'dan kontrat cevabı: 'Aynı cümle rahatsız ediyor'

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Konyaspor maçının ardından kontrat ile ilgili gelen soruya yanıt verdi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final maçında Konyaspor'u penaltı atışlarıyla eleyerek yarı finalde Başakşehir'in rakibi oldu. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"DAHA ERKEN MAÇI BİTİRMELİYDİK"

Çeyrek finale yakışır bir maç oldu. İki taraf da 120 dakika boyunca mücadele ettiler. Tebrik ediyorum iki takım oyuncularını da. Oyun kısmı çok öyle değil tabii. Oyun kısmına gelince tamamen bizim kontrolümüzde tek taraflı oyun oynandı. Normalde çok daha erken bitirmemiz gereken maçtı. Fazla pozisyonumuz var. Daha erken bitirmeliydik. Daha dikkatli ve konsantre olmalıyız. Penaltılar biraz şans. %50 %50. Şans bize güldü. Konyaspor camiasına geçmiş olsun diyorum. Penaltılarda şans bizim tarafımızdaydı. 

VIDA, MONTERO, N'SAKALA GENÇLERBİRLİĞİ MAÇI ÖNCESİ EKSİKLER

Değnekle geziyor. O da olmayabilir. O da olmazsa arka tarafta problemli olacağız. Birileri oynar ya, bir şey olmaz. 


"HER RÖPORTAJDA BUNUN SÖYLENMESİ BENİ RAHATSIZ EDİYOR"

Başkanımız güzel söylemiş ama benim istememle olacak bir durum değil. Bu işler karşılıklı oluyor. İki taraf anlaşırsa tabii ki devam ederiz. Her röportaj hocamız ne kadar isterse devam edebilir cümlesi beni rahatsız ediyor. Kontratlar öyle yapılmıyor çünkü. Karşılıklı. Teknik Direktör olarak Türkiye'de uzun vadeli planlar yapmak sağlıklı değil. Gördüğünüz gibi her sene 20-25 tane hoca değişiyor. Şu anda buradayız. Camiamız, taraftarımız istediği sürece burada oluruz, Problem yok bunda. Ancak biz buradayız. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!