comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın'dan Göztepe maç sonu transfer açıklaması

24 Ocak 2021, Pazar 21:27
Sergen Yalçın'dan Göztepe maç sonu transfer açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 21. haftasında sahasında Göztepe'yi 2-1 mağlup etti. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın açıklamalarda bulundu. 
"LİGE HAZIR GİRMEMİŞTİK"

İlk yarı değerlendirmesi yaparken sezona kötü başladık. Hazır olmadığımız süreçte kötü oyunlar oynadık. Beklenmeyen durum değildi. Lige biz çok hazır halde girmedik. Bazı oyuncularımızın transferi gecikti. Milli maç aralarında iyi antrenmanlar yaptık. Ciddi değişim gösterdik. 

"BİRAZ YORGUNDUK"

Bugün biraz yorgunduk. Bu da rotasyonun ne kadar önemli olduğunu gösterdi. 6-7 farklı oyuncuyla oynayabilirdim. Yapabildiğimiz hamleler de oldu. Oğuzhan ve Necip'i kullanamadık. Montero dışarıda. Geniş bir kadromuz var. Bütün oyuncuları hazır tutmanın ne kadar önemli olduğunu gördük. Bazen eleştiri alıyoruz oynayan, oynamayan oyuncularla ilgili. Biraz saygı lütfen.

"MÜMKÜN OLURSA SANTRFOR TRANSFERİ YAPMAK İSTİYORUZ"

Mümkün olursa santrfor transferi yapmak istiyoruz. Ancak benim elimde olan bir şey değil. Ben raporumu verdim. Bazı değişimler düşünüyorum. Ancak maalesef Türk futbolunun içinde olduğu durum, ekonomik olarak yaşanan sıkıntılar bazı şeyleri yapmamızı engelliyor. Mümkün olursa takımı güçlendirmek istiyoruz. Tabii başkan ve yönetimin karar verebileceği bir konu. 

"ADEM LJAJIC VE GÖKHAN TÖRE İKİ YENİ TRANSFERİMİZ"

Forvet dışında bir transfer görünmüyor. Gökhan ve Adem Ljajic döndü. Onlar da bir nevi yeni transfer gibi. Rosier'e biraz yük bindi. Biz bütün oyuncuları hazır tutmak istiyoruz. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"