comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın'dan flaş sözler! 'Demek ki çok korku vermişiz!'

01 Eylül 2020, Salı 23:32
Sergen Yalçın'dan flaş sözler! 'Demek ki çok korku vermişiz!'

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, gündeme dair son derece önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Sivasspor maçının ardından PAOK maçı sonrası gelen eleştirilere yanıt verdi ve sert konuştu. 

"İYİ BİR HAZIRLIK MAÇI OLDU"
Bizim için iyi bir hazırlık maçı oldu. Çocuklar ellerinden geleni yaptı. Mücadeleden gayet memnunuz. N'Koudou'nun sakatlanması bizim için problem oldu tabii. 10 kişi kaldığımız antrenman maçı oldu. 10 kişiyken nasıl oynamalıyız, biraz da onun denemesi oldu. Bu maçla ilgili şunu söylemeleyimi.  Çocuklar iyi niyetliydi. 3-4 tane %100 pozisyonumuz var. Kazanabilirdik de. Sonuç önemli değil. 

"ETRAFA EPEY KORKU SALMIŞIZ Kİ, HEMEN BU KADAR AĞIR TEPKİLER OLDU"

Bekle, antrenman yap. Sezon bitti. Trabzonspor'un cezasından dolayı Şampiyonlar Ligi oynama şansı bize düştü ama beklemediğimiz bir müsabaka önümüze çıktı. Pandemiden dolayı 10-12 günlük hazırlanma süreciyle maça çıktık. Kimse takımı takip etmediği için oyuncularımızın durumunun farkında değil. Ben bunu özellikle söylemek istiyorum. Uzun zamandır oynamayan, sakatlıktan dönen oyuncu grubumuzla 10-12 gün çalıştık. PAOK maçında çok iyi oynamadık ama nedenleri var. Bu kadar tepki çok şaşırtıcı. PAOK, Yunanistan'ın en iyi takımlarından. Hazırlanma şansı bulamadık. Kaybedebiliriz. O orada oynar mı, o burada oynar mı? Lens sağ bek oynar mı? dediler. Geçen sene 5 maçta oynattık. Niye o zaman demediniz? Şimdi mi söylüyorsunuz?

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)