comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın'dan flaş sözler: 'Bana yakışmaz!'

01 Şubat 2020, Cumartesi 19:33
Sergen Yalçın'dan flaş sözler: 'Bana yakışmaz!'

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Rizespor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 20. haftasında Sergen Yalçın yönetimindeki ilk maçında deplasmanda Rizespor'u 2-1 mağlup etti. Sergen Yalçın maçın ardından açıklamalarda bulundu. 


Rizespor 1-2 Beşiktaş Sergen Yalçın'ın maç sonu açıklamaları


"3 GÜNDE OYUNCULARIMIZA BEŞİKTAŞ'IN NASIL OYNAMASI GEREKTİĞİNİ ANLATTIK"

Bulunduğumuz mevcut şartlar dolayısıyla zor bir maç oynadık. Hem bizim, hem oyuncularımız açısından. Bugün kazanmak önemliydi. Bir şeyler değişecekse kazanmamız gerekiyordu. Özgüven açısından bu önemliydi. Taraftarlarımızın tamamiyle bize destek vermesi, onların güvenini sağlamak adına önemli. Biz bir şeyler yapacaksak taraftarımızı arkamıza almamız lazım. Biraz normale döndük. Ancak oyunsal anlamda ilk 45 dakika müthiş oynadık. 3 günde oyuncularımıza Beşiktaş'ın nasıl oynaması gerektiğini anlattık. 
"İÇİMİZDE BİR HEYECAN VAR"

60. dakikadan sonra biraz oyundan düştük. Sonlarda gelen gol bize bir heyecan verdi. İçimizde bazı şeyler oluştu o golden sonra. Çok mutluyuz. Bugün itibariyle önümüzdeki haftaya bakacağız. 

"BEŞİKTAŞ, TARAFTARI OLMADAN OLMAZ"

Bir şeyler başaracaksak, bir şeyleri değiştireceksek taraftarlarımızı arkamıza almamız gerekiyor. Beşiktaş, taraftarı olmadan olmaz. Bunun da yolu kazanmaktan geçiyor. Bugün her şeyden önemlisi kazanmaktı. Bunu başardık. Çok mutluyuz."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)