comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın'dan flaş: "Ne meraklısınız benim atılmama! Algı"

20 Aralık 2020, Pazar 23:16
Sergen Yalçın'dan flaş:

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, BB Erzurumspor maçının ardından yorumculara sitem etti. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, BB Erzurumspor galibiyetinin ardından basın toplantısında 'Televizyonlarda Sergen hoca atılmalıydı' şeklinde algı yapılıyor dedi ve yorumculara yönelik sitemkar açıklamalarda bulundu. 

SERGEN YALÇIN'IN AÇIKLAMALARI
"Televizyonlarda Sergen hoca atılmalı diye algı yapılıyor. Ne meraklısınız benim atılmama. Ben atılınca başınız göğe mi erecek? Bilip bilmeden konuşuyorsunuz. Ben hakaret etmiyorum. Niye atılayım? Ayrıca atılabiliriz de yani futbolda bunlar var, futbolun doğasında ve yaptığımız işin doğasında var. Ancak ben 4. hakeme hakaret etmiyorum, küfür etmiyorum ve seviyeli bir şekilde itirazlarımı yapıyorum. Bunda ne var? Ancak sürekli televizyonlarda Sergen hoca atılmalıydı diye algı yapılıyor. Hiç merak etmeyin, atılmayacağım. İtirazlarım hep saygılı ve gerektiği gibi olacak." 

ERMAN TOROĞLU: "SERGEN YALÇIN DOĞRU KONUŞTU"

Sergen Yalçın doğru konuştu. Kimler dedi? Niye atılsın? Fatih Terim atıldı diye Sergen Yalçın niye atılsın? Fatih Terim aşağılayıcı cümleler kullandı. Ayrıca kırmızı karttan sonra sahaya girdi. Bu çok büyük bir hata." (A Spor)

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"