comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın'dan çarpıcı yanıt: "Bunu yapmak intihar olur!"

20 Nisan 2020, Pazartesi 00:57
Sergen Yalçın'dan çarpıcı yanıt:

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, liglerin hangi tarihte başlayacağı konusuyla ilgili konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın instagram'da CemPayasli'nin canlı yayına katıldı ve açıklamalarda bulundu. 

"BEŞİKTAŞ'TAKİ DEĞİŞEN FUTBOL ANLAYIŞI"
Bazı oyuncularımızı farklı pozisyonlarda kullanmaya başladık. Boyd, N'Koudou, Boateng, Lens. Biraz farklı şeyler yapmaya çalıştık. Takımı daha önde oynatmaya çalıştık. Taraftarlarımız ve camiamız Beşiktaş'tan bu futbolu bekliyor. Tribüne gelen taraftarı tatmin etmemiz gerekiyor. İnsanlara para verip tribüne gidiyor. Film gibi düşünelim. Bir filme gidiyorsun, beğenmiyorsun ve ondan sonra arkadaşlarına "Bu film yaramaz gitmeyin." diyorsun. Böyle düşünelim. 

"HAZİRAN SONUNDA ALANYA'DA, ANTALYA'DA LİGİ OYNATMAK İNTİHAR"

Haziran sonunda Antalya ve Alanya'da maç oynatmak bana göre intihar. lanya, o zamanlarda liglerin oynanması için çok sağlıksız bir yer. Taraftarsız futbol olmaz. Ben oynarken de söyledim. Taraftar gelsin de, protesto etsin. Ona da razıyız. 

"TALİSCA TRANSFERİ HAKKINDA"

Talisca transferiyle ilgili gelen sorulara da yanıt veren Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Talisca'yı kim istemez ki. Ancak her şey bizim elimizde değil. Onu alalım, bunu alalım, şunu alalım. O kadar kolay değil. Play-station oynar gibi istediğimiz oyuncuyu alalım diye bir durum yok." diye konuştu. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"