comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın'dan canlı yayında: "Keşke Talisca'yı alabilsek"

30 Mart 2020, Pazartesi 18:44
Sergen Yalçın'dan canlı yayında:

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, kulübün instagram hesabında merak edilen soruları yanıtladı. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, kulübün resmi instagram hesabında Zafer Algöz'ün konuğu oldu ve merak edilen soruları yanıtladı. 

MESSİ Mİ? CRİSTİANO RONALDO MU?
"İkisi de büyük oyuncu. Kıyaslıyorlar ama ikisi de büyük oyuncu. Özellikleri çok farklı. Kıyas yapılacak oyuncular değil. Biri fizik, diğeri yeteneğiyle oynayan bir oyuncu. En güzel yorumcu. Ancak hiçbir zaman bir Maradona değil. "

KADIKÖY'DEKİ FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ DERBİSİ

Zafer Algöz, bu sezon Kadıköy'de oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisiyle ilgili olarak, "Cüneyt Çakır'ın vermediği 3 penaltı var ve son dönemde bu durum Beşiktaş'ın aleyhine çok fazla olmaya başladı." şeklinde yorumda bulunurken Sergen Yalçın ise, "Ben ona katılıyorum. Cüneyt hocayı konuşacaksak, çok üst düzey bir hakem. Ancak Şampiyonlar Ligi'nde yönettiği maçlarla Türkiye'de yönettiği maçlar biraz farklı. Kötü oynanan bir maçta bile VAR devreye girse, hakem görebilse belki maçı kaybetmeyeceksin. VAR'ın sana verdiği hak ama devreye girmiyor." dedi. 

"ALDIĞIMIZ SORUMLULUĞUN FARKINDAYIZ"

"Aldığımız sorumluluğunun farkındayız. Çok zor şartlarda geldik. Bundan sonrası daha da zorlaştı. Kimse merak etmesin ama. Elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız. Kimsenin şüphesi olmasın."

"TALISCA'YI KİM İSTEMEZ Kİ"

Talisca'nın futbolculuğuyla ilgili söylenecek bir şey yok. Çok önemli işler yaptı Beşiktaş'ta. Maç kazandıran, yetenekli bir oyuncu. Tabi ki görmek isterim ama şartlar şu anda çok sağlıklı değil. Ayrıca her şey belirsiz. Keşke alabilsek, öyle bir gücümüz olsa ama şartlar ne kadar elverir bilemiyorum. Keşke alabilsek. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"