comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın'dan basına: "Küçülmeyeceğiz! Algı yapılıyor!"

20 Haziran 2020, Cumartesi 20:38
Sergen Yalçın'dan basına:

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, önümüzdeki sezon için "Şampiyonluğa oynayan takım kuracağız" dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Süper Lig 28. haftasındaki Denizlispor maçı öncesi önümüzdeki sezonun kadro planlamasına dair konuştu. 

Sergen Yalçın, basında geçen "Yeni sezonda Beşiktaş küçülecek ve sadece genç futbolcularla oynayacak" haberlere yönelik, "Bunlar algı. Böyle bir şey yok." dedi ve beIN Sports canlı yayında şu ifadeleri kullandı:
"BURASI BEŞİKTAŞ! ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN TAKIM KURACAĞIZ"

Genç oyuncularla ilgili sosyal medyadan da mesaj geliyor. Ersin ve Rıdvan'ın performanslarından gayet memnunuz. Tabi ki genç futbolcuları değerlendirmek istiyorum ama genç oyuncuların da bizde oynayabilecek kapasitede olması lazım. Her genç oyuncuyu biz kullanamayız. O yüzden bazen yanlış yönlendirmeler oluyor. Sürekli genç oyuncular, genç oyuncular... Burası Beşiktaş. Burada 10-11 tane genç oyuncu oynamaz. Beşiktaş çok genç oyuncularla oynayacak, genç takım kurulacak. Aşağıdan oyuncular çıkacak. Bizde öyle bir durum olmayacak. Biz gelecek sene de şampiyonluğa oynayacak kadro kurmak istiyoruz. Küçülmeye gidiyoruz, genç oyuncular oynayacağız, basında da algılar oluyor. Öyle bir şey yok. Öyle bir şey yok. Burası Beşiktaş! Biz önümüzdeki sezon yine şampiyonluğa oynayan bir takım kuracağız.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!