comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın'dan ayrılık iddialarına yanıt

12 Kasım 2020, Perşembe 15:39
Sergen Yalçın'dan ayrılık iddialarına yanıt

Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, hakkında çıkan ayrılık iddialarına yanıt verdi.

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, basında çıkan ayrılık iddialarıyla ilgili kulübün sosyal medya kanalına açıklamalarda bulundu. Yalçın, iddiaların doğru olmadığını belirterek, "Benimle ilgili böyle haberler yapmayın, olmaz. Ben, Beşiktaşlı kimliği olan bir hocayım. Ben zaten buranın adamıyım." dedi.

"BEŞİKTAŞ BENİM İÇİN NORMAL BİR KULÜP DEĞİL"
"Bu sosyal medyayla uğraşmak çok zor. Ben kullanmıyorum ama herkes istediği şekilde, istediğini yazıyor. bazen cevap vermek zorunda kalıyoruz. Benim hakkımda bir haber çıkmış. Ayrılık haberleri kulübü yıpratmak için çıkıyor. Oyuncularımızla ilgili de bu tip haberler çok fazla yer alıyor. Bunlara anlam vermek mümkün değil. Pandemi sürecindeyiz ve çok zor şartlar altında herkes mücadele ediyor. Seyirci yok, bir sürü problem var. Oyuncularımızda Covid-19 hastalığı meydana geldi. 5-6 tane oyuncumuz Covid-19'a yakalandı. Onları da kullanamayacağız bir süre. Bu tip haberlerin çıkması üzücü. Herkesin bilmesi gereken bir şey var. Bunu herkes iyi bilsin. Beşiktaş benim için normal bir kulüp değil. Burası, bunların gündeme geleceği bir yer değil. Beşiktaş'a görevi bırakmam söz konusu olamaz. Benim böyle bir şey yapma lüksüm yok."

"BEN ZATEN BURANIN ADAMIYIM"

"Birlikte çok zor şartlarda bir yola çıktık. Bazen işler istediğimiz gibi gitmiyor, olabilir. Bunlar futbolun içinde var. Bunu yavaş yavaş toprlayacağız. Çocuklar iyi çalışıyor. Pandemi döneminde antrenman yapmak, maç oynamak kolay değil. Gerçekten çok zor. Herkes için böyle. Basın ve medyada çalışan arkadaşlardan rica ediyorum. Benimle ilgili böyle haberler yapmayın, olmaz. Ben, Beşiktaşlı kimliği olan bir hocayım. Ben zaten buranın adamıyım. Hele böyle bir dönemde görevi bırakma gibi bir şeyin olması mümkün değil. Lütfen bu tip haberler yapmayınız, yapanlara da itibar etmeyiniz."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!