comScore

Beşiktaş Beşiktaş

'Sergen Yalçın yerine Mourinho olsa bu kadar etki yapmazdı'

30 Ocak 2020, Perşembe 22:51
'Sergen Yalçın yerine Mourinho olsa bu kadar etki yapmazdı'

Yeni Şafak muhabiri Ergin Aslan, Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın için Vodafone Park'ta düzenlenen imza törenini FutbolArena'ya yorumladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Sergen Yalçın için Vodafone Park'ta coşkulu bir imza töreni düzenlendi. 21 bin taraftarın katıldığı törende Beşiktaş tribünleri Sergen Yalçın'a sevgi gösterisinde bulundu. Sergen Yalçın'ın üçlü çektiği gece hakkında Yeni Şafak muhabiri Ergin Aslan, FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu.
 

Ergin Aslan'dan Sergen Yalçın açıklamaları


"Daha önce Guti ve Quaresma gördük burada. Hiçbiri böyle değildi. 90'lı yıllardan esinti vardı. Kuyruk, Kabataş'a kadar uzandı. Biz bunu 90'lı yıllarda gördük. İçeride Tarkan'dan Gül Döktüm Yolları'na çalıyordu. Sanki Sergen Yalçın 10 numarasıyla sahaya çıkacak ve top oynayacaktı. Öyle bir coşku vardı. Beşiktaş'ın böyle bir havaya ihtiyacı var. Bugün imza atan Klopp veya Mourinho olsaydı bu kadar etki yapmazdı. Beşiktaş aradığı ruhu buldu."

"SERGEN YALÇIN'DAN BAŞKASI KURTARAMAZDI"
"Beşiktaş'a bir teknik direktör gelecekse ve kötü günler geçiriyorsa Sergen Yalçın'dan başka kimse burayı kurtaramazdı. Hiçbir futbolcu bir Sergen Yalçın olamaz. Benim bu topraklarda izlediğim en iyisiydi. Yüzde 50'si kadar oynayacak adamlar çıkarsın, onlar bile Beşiktaş'a büyük bir kazanım demektir. Beşiktaş önce sabredecek. Herkes birbirine omuz verecek. Sergen Yalçın'a sabredilirse, bu taraftar gücü ve coşkuyla Beşiktaş güzel günler görecektir."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"