comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın müjdeyi verdi: "Sakatlar ara sonrası dönecek"

27 Eylül 2021, Pazartesi 19:21
Sergen Yalçın müjdeyi verdi:

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Ajax maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Temsilcimiz Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki ikinci maçında deplasmanda Ajax ile karşılaşacak.

Birçok futbolcusundan yoksun olarak sahaya çıkacak olan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın maç öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 
"ZOR BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ"

Beşiktaş camiası olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Çok ciddi sorunlar yaşadık son 10 günde. Oyuncu anlamında özellikle. Bu da elimizdeki seçenekleri çok kısıtlı hale getirdi. İyi, genç ve atletik bir takımla oynayacağız.  Ona göre bir plan hazırladık. İnşallah oyun ve skor bizim için iyi olur. 

STOPERDE N'SAKALA OYNAYACAK

Stoperde N'Sakala oynayacak. Elimizdeki kadroda o bölge için en uygun ve mücadele gücü yüksek bir oyuncu. Geçen maç sağ bek, bu maç stoper. İnşallah yakında kendi mevkisinde oynayacak. 

"ZAMANI GELİNCE BUGÜNLERDEN GÜÇLÜ ÇIKMASINI BİLECEĞİZ"

Geçen sene de bu tür sorunlar yaşadık. Çok dert etmiyoruz. Bu süreç elbette bizim için zorlu geçiyor. Çünkü normalde olması gerekenin üstünde sakatlık yaşadık. Hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz. Görüntü iyi olmasa da maçların oynanmadan kazanılmadığını unutmayalım. Olan oyuncularımızla Beşiktaş camiası olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Kimsenin şüphesi olmasın. Zamanı gelince bugünlerden güçlü çıkmasını bileceğiz. 

"MEHMET TOPAL HARİCİNDE SAKAT FUTBOLCULARIMIZIN MİLLİ MAÇ ARASINDAN SONRA DÖNECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ"

Hep eksik oyuncuları konuşuyoruz. Eksikler zaten yok. Olmayan oyuncuların üstüne kafa yormaktansa olan oyuncuların üstüne kafa yormak daha iyi olur. Eksik olan oyuncularımızı Ajax ve Sivasspor maçında kullanmayı düşünmüyoruz. 15 günlük arada takımımızın tamamen toparlanıp sağlam bir şekilde lige dönmeyi sağlamak istiyoruz. Sakatlıkların nüksetmemesi. Mehmet Topal haricinde sakat futbolcularımızın milli maç arasından sonra döneceğini düşünüyoruz. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!