comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın: 'Konuşmayarak geleceğimizi perişan mı edelim?'

24 Nisan 2021, Cumartesi 23:33
Sergen Yalçın: 'Konuşmayarak geleceğimizi perişan mı edelim?'

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Kayserispor maçının çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 37. haftasında sahasında Kayserispor'u 3-1 mağlup etti. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın maçın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 
"OYUNCULARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

İyi bir oyundu. Arkadaşlarımızın hepsi ellerinden geleni yaptı. İyi bir mücadele vardı. Bu motivasyon bizim için önemliydi. Kazandık. Oyuncularıma motivasyon, konsantrasyon ve mücadele güçlerinden dolayı teşekkür ediyorum. 

"EKSİKLER FUTBOLDA VAR"

Eksikler var. Canımızı sıkıyor evet. Atiba dönecek. Welinton dönecek. Larin'in dönme ihtimali var. Yine 6 oyuncumuz olmayacak Rize'de. Yapacak bir şey yok. Futbolda bunlar var. Biz devam edeceğiz." 

"HAKEM TEPKİSİ"

Yanlış anlamayın ama bizim maçlara gelen hakemlerin cebinde kırmızı kart yok mu? İkinci sarıdan oyuncunun atılması lazım. Ankaragücü, Kasımpaşa maçlarında atılmıyorlar. Amaç ne? Biz lehimize bir şey istemiyoruz. Başarıya giden her yol mübah demiyoruz. Bu anlayışta değiliz. Nedir derdiniz nedir? Kayserisporlu 10 numaralı oyuncu atılmadı bugün. Atılması gerekiyordu. Pozisyonları izleyin, bakın. Kart değilse, özür dileriz. Lütfen biri açıklasın yani." 

"KİM OLMAZSA OLMASIN FARK ETMEZ ARTIK!"

“Kim olmazsa olmasın, bizim için fark etmez artık. Kimin olup olmadığı önemli değil, kimin ne oynadığı önemli. Oyuncularımız bugünkü gibi mücadele ederse sorun yok. Welinton ve Atiba dönecek, belki Larin de dönecek. Ama Necip ve Rosier yok, yani değişen bir durum yok. Ben bunları bahane olarak anlatmıyorum, benim için sorun değil bunlar. Benim için maç oynanırken olanlar problem. Eksik varsa var, biz olanla çıkar oynarız. Her maçta atılması gereken adamlar atılmıyor, penaltılar çalınmıyor. Benim oyuncularım sürekli sarı kart görüyor, sürekli yan toptan faul çalıyorlar. Ne yapmamız gerekiyor bizim, burada ne konuşmamız gerekiyor?

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"