comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın: 'Halil Umut Meler'i maçlarımızda istemiyoruz!"

21 Mart 2021, Pazar 21:44
Sergen Yalçın: 'Halil Umut Meler'i maçlarımızda istemiyoruz!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Fenerbahçe derbisinin ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 31. haftasında Beşiktaş ile Fenerbahçe derbide 1-1 berabere kaldı. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"OYUNA BAKACAK OLURSAK 1 PUANDAN MEMNUN DEĞİLİM, ÇOK KAÇIRDIK"

1 puandan memnun değilim. Oyuna baktığımız zaman skordan memnun olmak bana göre mümkün değil. Bugün çok iyi oynadık, iyi mücadele ettik. Özellikle ikinci yarıda golü bulduktan sonra daha iyi oynadık. Oyuncularımın performansından gayet memnunum. Mücadelelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Futbolda bu sonuçlar var. Çok fazla irdelememek lazım nedenlerini. Yolumuza devam etmek zorundayız. Kazanamadık ama kaybetmedik. Devam edeceğiz."

"MİLLİ TAKIMA GİDEN OYUNCULARIMIZ..."

Bireysel performanslar yukarı doğru çıkıyor. Bizim güçlü oyuncularımız var. Oyunumuz iyi gittiği zaman onların da performansı artıyor. Milli Takım hocaları da onları izliyor ki performanslarını beğenip çağırmışlar.

"FİNAL BÖLÜMÜNE HAZIRLANACAĞIZ"

Ligin artık final bölümüne hazırlanacağız. Milli maç arasında birkaç gün izin, sonra yine antrenman. Dediğim gibi ligin artık final bölümü geliyor ve buraya hazırlanacağız.

"HALİL UMUT MELER'İ BİR DAHA MAÇLARIMIZDA İSTEMİYORUZ"

Halil Umut Meler ile ilgili bir şey söylemek istiyorum. Hakem yönetiminden hiç memnun değiliz. Mümkünse inşallah bir daha Beşiktaş'ın maçlarında görmek istemiyoruz. Rakibi oyuna ortak etmek için her şeyi yaptı. Daha önce de yönettiği maçlarımız oldu. Böyle enteresan şekilde maç yöneten hakemlerle oynamak istemiyoruz. Gördüğünü çalan arkadaşlar gelirse daha iyi olur. 


Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"