comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın Erzurumspor galibiyeti için neler söyledi?

20 Aralık 2020, Pazar 21:25
Sergen Yalçın Erzurumspor galibiyeti için neler söyledi?

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın maçın ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 13. haftasında sahasında BB Erzurumspor'u 4-0 mağlup etti. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu. 
"GOL YEMEDEN KAZANMAK ÖNEMLİ"

En çok gol atan takım biziz ama en fazla gol yiyen takımlardan biri de biziz. Atıyoruz ama yiyoruz da. Bugün gol yemeden kazanmak mutluluk verici. 

"BAŞLANGIÇ ZORDU"

Zor bir oyun oldu. Başlangıç özellikle. Çok katı savunma yapan bir takıma karşı oynadık. Çocuklar bunu aşmaya çalıştılar ama ilk bölümde aşamadık. Biraz daha rolanti oynadık ve oyuncularımız uzaktı birbirinden. Oyun tamamen bizim kontrolümüzdeydi. Golü bulamadık. 

"OYUNUMUZU OLGUNLAŞTIRMAYA BAŞLADIK"

İkinci yarı içeride konuştuk, nasıl oynamamız gerektiğiyle ilgili. Golü bulduktan sonra rakip de öne çıkınca açıldı. İkinci yarı istediğimiz gibi oldu. Oyunun ikinci yarısıyla ilgili performanslardan memnunum. Oyunumuzu da olgunlaştırmaya başladık. 

"SERGEN HOCA ATILMALI DİYE TELEVİZYONLARDA ALGI YAPILIYOR"

"Televizyonlarda Sergen hoca atılmalı diye algı yapılıyor. Ne meraklısınız benim atılmama. Ben atılınca başınız göğe mi erecek? Bilip bilmeden konuşuyorsunuz. Ben hakaret etmiyorum. Niye atılayım? Ayrıca atılabiliriz de yani futbolda bunlar var, futbolun doğasında ve yaptığımız işin doğasında var. Ancak ben 4. hakeme hakaret etmiyorum, küfür etmiyorum ve seviyeli bir şekilde itirazlarımı yapıyorum. Bunda ne var? Ancak sürekli televizyonlarda Sergen hoca atılmalıydı diye algı yapılıyor. Hiç merak etmeyin, atılmayacağım. İtirazlarım hep saygılı ve gerektiği gibi olacak." 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"