comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın: 'Bugünün sorumluğunu ben almıyorum!'

20 Kasım 2021, Cumartesi 21:43
Sergen Yalçın: 'Bugünün sorumluğunu ben almıyorum!'

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Alanyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 13. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Alanyaspor'a 2-0 mağlup olurken Sergen Yalçın maçın ardından son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"BUGÜNKÜ MAÇIN SORUMLULUĞUNU BEN ALMIYORUM"
"Bundan önceki maçların sorumluluğunu ben alıyorum. Ancak bu maçın sorumluluğunu ben almıyorum. İsteksizlik, çaba göstermemek, kötü mücadele. Bunların sorumluluğunu ben almıyorum

"KONUŞMAK ZOR"

İyi antrenmanlar yapıyoruz. Oyuncuları fiziksel ve psikolojik anlamda desteklemeye çalışıyoruz ama bizim psikolojimiz bozuldu. Buraya gelip konuşmak zor geliyor. 

"BİR AN ÖNCE AYAĞA KALKMALIYIZ"

Bir an önce toparlanmak ve ayağa kalkmamız gerekiyor. Oyuncularımın buna cevap vermesi gerekiyor. Çünkü oynayan oyuncular. Onların daha sağlam durması gerekiyor. Daha fazla mücadele etmesi gerekiyor. Çok daha fazla kazanma arzusu olmalı ama bunun çok altındayız. Bugüne kadar aldığımız sonuçlardan dolayı üzgünüz. 

"BU KADAR ÇARESİZ KALDIĞIMI HATIRLAMIYORUM"

Bugünkü oyun ve  mücadelenin açıklaması yok. Maalesef bugünle ilgili şöyle oldu, böyle oldu diyemiyorum. Hiçbir şey olmadı. Hiçbir şey yapmadık. Her konuda çok aşağıdaydık. Bugünkü maçın açıklamasını çok yapamıyorum. Ancak genele baktığımızda iyi oyunlar, iyi mücadele ettiğimiz maçlar da vardı. Kenarda bu kadar 2 senedir çaresizce oturduğum bir maç hatırlamıyorum. 

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!