comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın: 'Bıraksınlar, işimizi yapalım!'

26 Ekim 2020, Pazartesi 22:35
Sergen Yalçın: 'Bıraksınlar, işimizi yapalım!'

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Denizlispor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 6. haftasında deplasmanda Denizlispor'u 3-2 mağlup etti. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın maçın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 
"BUNDAN SONRA SAVAŞAN BİR BEŞİKTAŞ OLACAK"

Bugün 3 puan önemliydi. Lige kötü başladık çünkü.  Pandemi dönemi sıkıntılar yaşadık. Hiç oynamamamız gereken maçlar ters zamanda karşımıza çıktı. Avrupa maçları perişan etti. Bu süreçte oturtamadık bazı şeyleri. Hazır olmayan oyuncularla oynadık. Eksiklerimiz vardı. 3 haftalık ara bize çok iyi geldi. Bugün 3-0'a kadar olan bölümde müthiş oynadılar. Baskı yapan, ikili mücadeleleri kazanan ve agresif oynayan bir Beşiktaş vardı. Bundan sonra da böyle bir Beşiktaş olacak. Kimse başka bir şey beklemesin. 

"MÜSAADE ETSİNLER, İŞİMİZİ YAPALIM"

İşler kötü gidince kriz oluşabilir. Ben ve ekibim buna alışığız. Yeter ki bize müsaade etsinler işimizi yapalım. Takımımızı istediğimiz seviyeye getirelim. Daha uzun süre var. Biz bunu toparlayacağız. Oyuncularımızı da inandırmaya çalışıyoruz. 

"BENİM TEK GÜVENCEM BEŞİKTAŞ TARAFTARI"

Ben Beşiktaşlıyım. Beşiktaş'ı seviyorum ve o yüzden buradayım. Ancak çok üstümüze geliyorlar. Sosyal medyada aleyhimize enteresan şeyler yazılıyor. Bunlar çok üzücü. Biz işimizi yapmaya çalışıyoruz. Ben Beşiktaş'ı sevdiğim için buradayım. Beşiktaşlı olduğum için buradayım. 1 sene kontratım var. Tazminatım yok, hiçbir şeyim yok. Tek güvencem Beşiktaş taraftarı. Lütfen bize yardımcı olsunlar. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"