comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın: 'Beşiktaş'ta unutamadığım anım'

26 Ağustos 2022, Cuma 20:20
Sergen Yalçın: 'Beşiktaş'ta unutamadığım anım'

Sergen Yalçın, Beşiktaş'ta unutamadığı anıyı anlattı. "Babam Chelsea maçı öncesi bana 2-0 bitecek, 2 golü de sen atacaksın. Ayrıca futbolu bıraktıktan sonra Beşiktaş'ta hoca olup Beşiktaş'ı şampiyon yapacaksın" demişti. 

FutbolArena - Sergen Yalçın, KAFA TV'de Beşiktaş'ta unutamadığı anıyı anlattı. 

"BABAM BEŞİKTAŞ'I ŞAMPİYON YAPACAKSIN DEMİŞTİ"
Chelsea maçına giderken bana sordular. İnşallah fazla santra yapmayız demiştim. Çok zor bir deplasman çünkü. Ben öyle söyleyince babam "Öyle olmayacak." dedi. Maç 2-0 biter, 2 golü de sen atarsın dedi babam. Tebessüm ettim. Şaka mı yapıyorsun baba? Babam bir şey daha söyledi. Sen futbolu bıraktıktan sonra Beşiktaş'ta teknik direktör olup Beşiktaş'ı şampiyon yapacaksın demişti. 

"SENELER GEÇTİ"

Antrenörlüğe başladım. Seneler geçti. Anadoluda birçok takımda çalıştım. Orada yakalamam gereken seviyeyi yakaladım. Beşiktaş'a gelince işler değişti. Hedef takımında çalıştım. Büyük bir camiada ilk kez. Sezon kötü başladı. Sonra toparladık. Sezonun bitmesine 3 maç var. 2-3 maç kaldı. Tesiste oturuyoruz. Sohbet ediyoruz. Çok stresli bir ortam var. Herkes stresli. Bana hocam ne diyorsun dediler. Şampiyon olacağız dedim. Kaç sene önce babamın söyledikleri aklıma geldi. Nereden biliyorsun hocam dediler. Başka bir şık yok dedim. Bu şampiyonluğu bizim kazanmamız gerekiyordu. O gün uçakta babamın söylediği şeyler aklıma geliyor sürekli. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!