comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın, Beşiktaş'la ilk idmanına çıkıyor

28 Ocak 2020, Salı 13:03
Sergen Yalçın, Beşiktaş'la ilk idmanına çıkıyor

Beşiktaş'ın teknik direktörlükte anlaşma sağladığı Sergen Yalçın'ın yarın ilk idmanına çıkması bekleniyor.

FutbolArena - Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı'nın görevine son verilmesinin ardından Sergen Yalçın ile anlaşma sağlandı. Başarılı teknik adamın  yönetimle yaptığı görüşme sonunda el sıkıştığı ve anlaşmanın resmen açıklanması bekleniyor.
 

Beşiktaş Haberleri: Sergen Yalçın ne zaman göreve başlayacak?


Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetim kuruluyla görüşme gerçekleştiren Sergen Yalçın'ın göreve başlaması bekleniyor. Genç teknik adamın siyah beyazlıların yarın 11:30'da gerçekleştireceği antrenmanda takımın başında olması bekleniyor.

"6 AYDA KENDİMİ GÖSTEREMEYEBİLİRİM"
Öte yandan Beşiktaş yönetimi ile Sergen Yalçın arasında yapılan görüşmelerin detaylarını TRT Spor yorumcusu Fatih Doğan aktardı. Fatih Doğan, "Abdullah Avcı ile yollar ayrıldıktan sonra Sergen Yalçın ile görüşülmüştü. Sergen Yalçın, "Beşiktaş'ın niyeti varsa hayır dememiz mümkün değil." dedi. Göztepe maçı ve yönetimdeki tüm görüşlerin alınması için beklenmişti. Sonrasında yönetim kurulunda da Sergen Yalçın isminde görüş birliği sağlandı. Anlaşma 1.5 yıllık."
Öte yandan Sergen Yalçın, yönetim kuruluyla yaptığı görüşmede "6 ayda kendimi gösteremeyebilirim. 1.5 yıl daha sağlıklı olur." şeklinde bir görüş bildirdi.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"