comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın açıkladı: "Guilherme Beşiktaş'la görüşüyor"

10 Ocak 2020, Cuma 20:53
Sergen Yalçın açıkladı:

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Guilherme'nin Beşiktaş'la görüştüğünü açıkladı.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Guilherme'nin transferiyle ilgili flaş bir açıklamada bulundu. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Guilherme Beşiktaş'a mı gidiyor?


beIN Sports'un konuğu olan Sergen Yalçın, "Guilherme Beşiktaş'la görüşüyor diye biliyorum." dedi ve şu ifadeleri kullandı:

Guilherme Beşiktaş'la görüşüyor diye biliyorum. Gider mi, kalır mı tamamen kendisine kalmış bir şey. Ligin ilk yarısında bize çok katkı yaptı. Çok profesyonel oyuncu. Hiçbir problem yaşamadık. Tabi ki ben kalmasını isterim ama Beşiktaş'a gitmek isterse ona dur diyemeyiz. Görüşme, temas var. Sonucunu bilmiyorum ama.
"EKRAN ÖNÜ İSTATİSTİK ANLATMA YERİ DEĞİL"

Sergen Yalçın bilimsel verilere inanıyor musunuz? yönündeki soruya, " Bilimsel metotlara değer veriyoruz. Her maçtan sonra veriler elime geçiyor. Bazı hocalar istatistiki bilgiler veriyor. Diğer hocalara biraz haksızlık oluyor. O veriler zaten herkeste var. Biz onları televizyonlarda değil, oyuncularımızda paylaşıyor. Ekran önü istatistik anlatma yeri değil. Oyunu yorumlamak lazım. O istatistikler bütün hocalarımızda var. İşin bir parçası ama ana şalter hiçbir zaman değil. Koşu mesafeleri, topla oynama oranlarına bakarak bir yere varamazsın. Neden? Oyunun doğal bir oyun olduğunu unutmamak lazım." şeklinde yanıt verdi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!